App Store Google Play

На Дніпропетровщині викрили багатомільйонну фінансову піраміду

01.07.2017 17:15
На Дніпропетровщині викрили багатомільйонну фінансову піраміду

На Дніпропетровщині вдалося припинити діяльність злочинної групи, учасники якої ошукали жителів України більш ніж на 75 мільйонів гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Служби безпеки України.

Згідно з інформацією, керівники двох страхових компаній, структура яких нагадувала ознаками фінансової піраміди, обіцяли своїм вкладникам захмарні прибутки від розміщення депозитних та страхових внесків на рахунках компанії.

Злочинці діяли на території Києва, Житомира, Харкова, Дніпра, Кривого Рогу, Полтави, Запоріжжя, Чернігова, Кропивницького, Маріуполя, Херсона та Миколаєва. Незаконна міжрегіональна організація проіснувала три роки. За цей час кількість постраждалих становить майже 30 тисяч осіб. Також керівники піраміди привласнили понад 75 мільйонів гривен.

Викрили так звану кредитно-фінансову установу на Дніпропетровщині співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою та поліцією.

Правоохоронці зазначили, що діяльність фінансової піраміди створила соціальну напругу, яку вдалося зняти лише після ліквідації загрози. Нині затримано та оголошено про підозру двом злочинцям, які причетні до організації схеми з обкрадання населення.

Наразі правоохоронцями відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії, які спрямовані на документування протиправної діяльності та встановлення всіх фігурантів справи.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...