App Store Google Play

Громадські активісти Східної України зібралися на II Форум позитивних змін

01.07.2017 09:45
Громадські активісти Східної України зібралися на II Форум позитивних змін

На турбазі "Лісова галявина" (Китайгород, Царичанський район) відбувся II Форум позитивних змін. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Громадської організації "Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

На захід, організатором якого виступила ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск", з'їхалося близько півсотні активістів. Всі вони - випускники "Школи позитивних змін" (проект "Тамариска", що працює з 2010 року, в рамках якого досвідчені тренери вчать активістів основам організаційної роботи, отриманню грантів на свої проекти і особливостям взаємодії з різними органами влади). Як зазначила у вітальному слові директор Центру "Тамариск" Тетяна Карельська, попередній, перший Форум, проходив чотири роки тому.

"У 2013 році, коли відбувся перший Форум, "Тамариску" було 12 років. Нас цінували донори, але ми тоді жили зовсім в інший, мирний час: стабільно працювали, будували плани. Життя додало свої корективи. Революція, війна. Сьогодні перед нами постали нові виклики. Нас, громадських діячів, стало більше. Хто був далекий від «третього сектору», працював, займався бізнесом, з початком війни пішов у волонтерський рух, ініціативні групи, громадські організації. За перші три роки ми підготували 76 агентів місцевого розвитку. А за наступні три - в два рази більше", - підкреслила Тетяна Карельська.

На II Форум зібралися, в основному, слухачі 4, 5 і 6 "Шкіл позитивних змін", але були і ті, хто пройшов навчання в уже далекому 2010 році. Учасники заходу працювали в трьох секціях за темами: "Інструменти розвитку", "Взаємодія з владою" і "Активізація громади". Майстер-класи вели відомі експерти, лідери громадських організацій, депутати. Проводилися дискусії.

Крім цього активісти грали в різні ігри: рольову "Жити по-новому", командну настільну "Світ громад", Європейський квест. Ну і, звичайно, був конкурс шашликів та етновечірка.

Наприкінці Форуму Тетяна Карельська звернулась до учасників: "Скоро вибори. І необхідно, щоб на них перемогли гідні люди. А ви можете зробити багато для того, щоб люди голосували не за гречку, а за ідеї".

II Форуму позитивних змін відбувся за підтримки Посольства США та Фонду імені Ч.С. Мотта.

Нагадаємо, що в Дніпрі пройшов тренінг «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» на якому одержувачів грантів вчили ефективо працювати з фінансовими донорами. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...