App Store Google Play

Громадські активісти Східної України зібралися на II Форум позитивних змін

01.07.2017 09:45
Громадські активісти Східної України зібралися на II Форум позитивних змін

На турбазі "Лісова галявина" (Китайгород, Царичанський район) відбувся II Форум позитивних змін. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Громадської організації "Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск".

На захід, організатором якого виступила ГО «Центр підтримки громадських і культурних ініціатив "Тамариск", з'їхалося близько півсотні активістів. Всі вони - випускники "Школи позитивних змін" (проект "Тамариска", що працює з 2010 року, в рамках якого досвідчені тренери вчать активістів основам організаційної роботи, отриманню грантів на свої проекти і особливостям взаємодії з різними органами влади). Як зазначила у вітальному слові директор Центру "Тамариск" Тетяна Карельська, попередній, перший Форум, проходив чотири роки тому.

"У 2013 році, коли відбувся перший Форум, "Тамариску" було 12 років. Нас цінували донори, але ми тоді жили зовсім в інший, мирний час: стабільно працювали, будували плани. Життя додало свої корективи. Революція, війна. Сьогодні перед нами постали нові виклики. Нас, громадських діячів, стало більше. Хто був далекий від «третього сектору», працював, займався бізнесом, з початком війни пішов у волонтерський рух, ініціативні групи, громадські організації. За перші три роки ми підготували 76 агентів місцевого розвитку. А за наступні три - в два рази більше", - підкреслила Тетяна Карельська.

На II Форум зібралися, в основному, слухачі 4, 5 і 6 "Шкіл позитивних змін", але були і ті, хто пройшов навчання в уже далекому 2010 році. Учасники заходу працювали в трьох секціях за темами: "Інструменти розвитку", "Взаємодія з владою" і "Активізація громади". Майстер-класи вели відомі експерти, лідери громадських організацій, депутати. Проводилися дискусії.

Крім цього активісти грали в різні ігри: рольову "Жити по-новому", командну настільну "Світ громад", Європейський квест. Ну і, звичайно, був конкурс шашликів та етновечірка.

Наприкінці Форуму Тетяна Карельська звернулась до учасників: "Скоро вибори. І необхідно, щоб на них перемогли гідні люди. А ви можете зробити багато для того, щоб люди голосували не за гречку, а за ідеї".

II Форуму позитивних змін відбувся за підтримки Посольства США та Фонду імені Ч.С. Мотта.

Нагадаємо, що в Дніпрі пройшов тренінг «Логіко-структурний підхід до розробки проекту» на якому одержувачів грантів вчили ефективо працювати з фінансовими донорами. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...