App Store Google Play

Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

29.06.2017 08:00
Комп'ютерна мережа Дніпровської міськради не боїться ані Petya, ані інших атак, - Мерило

Вчора, 28 червня, стало відомо, що жоден комп'ютер, інформаційна система чи база в мережі міськради Дніпра не була вражена вірусом. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку виконувача обов'язків заступника міського голови Яніки Мерило у Facebook.

За її словами, уникнути зараженню вірусом вдалося завдяки вчасному установленню всіх апдейтів, оновленню системи і користування новими версіями Windows. Наскільки сьогодні відомо, постраждали комп’ютери з операційною системою Windows восьмої або неоновленної версії.

«Всі інформаційні реєстри міськради захищені, сайт працює. Відразу коли з'явилася інформація про масштабні атаки, були відключені життєво важливі ресурси і тепер, з розумінням суті атак, підключаємо на місця. Мені здається це показує, що ми розуміємо і з серйозністю ставимося до безпеки», - зазначила Яніка Мерило.

Згідно з інформацією, принципи безпеки були прийняті в минулому році, а декілька тижнів тому провели останній аудит безпеки реєстрів. Також кілька місяців тому за рішенням мера створили групу «Smart City Dnipro», куди входять представники всіх основних ВНЗ та ІТ-компаній.

«В рамках неї, а також завдяки моїй активній підтримці, створюємо вже протягом декількох місяців «Церт» - групу реагування на кіберзагрози. Кращі фахівці, які підключаються на захист систем, постійно моніторять їх безпеку», - зазначила виконувач обов'язків заступника міського голови.

Яніка Мерило наголосила, що необхідно прийняти законопроекти про кібербезпеку та про хмари, адже захищати систему важливо постійно, а не лише в кризових ситуаціях.  

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...