App Store Google Play

Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

27.06.2017 08:00
Кризу подолано! - у "Приватбанку" офіційно підтвердили відставку Голови Правління

Вчора, 26 червня, Наглядова рада «Приватбанку» підтвердила, що Голова Правління банку Олександр Шлапак йде у відставку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу «Приватбанку».

Як зазначається,  Голова Правління «ПриватБанку» Олександр Шлапак належним чином виконав поставлені завдання щодо стабілізації ситуації в банку та проведення аудиту фінансового стану «ПриватБанку». Найближчим часом він планує завершити антикризову каденцію на посаді Голови Правління ПАТ КБ «ПриватБанк».

За інформацією прес-служба банку, Голова Правління продовжує керувати банком. Разом з тим, відповідну заяву Глави банку вже подано Наглядовій раді банку. Вона може її розглянути на наступному засіданні, яке відбудеться в кінці липня.

«Олександр Шлапак прийняв виклик очолити найбільший в країні банк відразу після переходу в державну власність, в період великих ризиків і невизначеностей. Завдяки успішній програмі антикризового менеджменту під керівництвом Олександра Шлапака банківські справи були стабілізовані, забезпечено його сталий розвиток, - повідомили в прес-службі банку.

Завдяки роботі менеджменту банку завершено аудит фінансової звітності банку відповідно до міжнародних стандартів. Урядом і Наглядовою радою затверджено фінансовий звіт банку за 2016 рік і аудиторський висновок до нього.

Нагадаємо, що 18 грудня 2016 Кабмін прийняв рішення про націоналізацію "Приватбанку", а 23 червня Уряд вирішив докапіталізувати «ПриватБанк» на суму до 38 мільярдів гривень.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...