App Store Google Play

Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

24.06.2017 11:15
Поліція не поспішає переслідувати заборонених законом "радянських офіцерів", які носять їй квіти

22 червня у Дніпрі діячі забороненої законом організації «Союзу радянських офіцерів» організували своєрідний мітинг з квітами та у військовій формі, ховаючись під посиленою охороною поліції. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «С14 Дніпро» у Facebook.

За тиждень до описаних подій, 15 червня, представники ГО «С14» написали заяву в поліцію з вимогою відкриття кримінального провадження стосовно керівника організації «Союзу радянських офіцерів» Віктора Марченка за сепаратиські заклики.

Як зазначається, нещодавно було рішення суду про заборону організації. Попри це, її представники подають апеляцію, що призводе до відкладання рішення суду.

«22 червня був організований мітинг з покладанням квітів біля Танка, а потім і біля Меморіалу загиблим співробітникам міліції в парку. Після мітингу сепаратиського «Союзу радянських офіцерів» ми прийшли в міське управління поліції дізнатися долю заяви. У поліції нас запевнили, що її майбутнє невідомо, однак лише тимчасово. Ми дізнаємося про час та дату засідання і проінформуємо», - розповіли представники ГО «С14».

Згідно з повідомленням, чому досі не відкрито кримінальне провадження поліцейські не пояснили, прізвище відповідального виказувати відмовились. Слідчі правоохоронних органів лише попросили патріотів ГО «С14» прийти пізніше.

«Мабуть, наступного разу відразу підемо в прокуратуру. Але вже з заявою на співробітників поліції за невиконання своїх обов'язків та приховання відомостей стосовно свого колишнього колеги Віктора Марченко», - зауважив координатор організації «С14» у Дніпрі Віталій Роменський.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...