App Store Google Play

Каховський збирається судитись з усіма ЗМІ, хто звинуватив його у хабарництві

23.06.2017 13:20
Каховський збирається судитись з усіма ЗМІ, хто звинуватив його у хабарництві

Сьогодні, 23 червня, під час брифінгу в міській раді начальника управління торгівлі Олександр Каховський, якого звинувачують у хабарництві, прокоментував останні події. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За інформацією прокуратури, Олександр Каховський та посадові особи підпорядкованого комунального підприємства розробили злочинну схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання за безперешкодне укладання договорів про використання об’єктів благоустрою міста не за цільовим призначенням. Проте, сам Олександр Каховський наголошує, що подібні заяви є інсинуацією. 

"На мене було причеплено гучне клеймо хабарника. Тобто мені повинні були передати певну грошову суму. Але найцікавіше, що ніяких грошей немає і не було. І правоохоронні органи це прекрасно знають. Була передача грошей від однієї юридичної особи іншій юрособі, і ні до однієї з них я відношення не маю. Таким чином говорити, що я ці гроші брав - нерозумно.  Через законодавчі колізії виникли різні трактування господарської діяльності. Саме тому конфлікту з правоохоронцями немає, а я продовжу працювати", - заявив Каховський.

Як відомо, Олександр Каховський протягом останнього періоду часу активно займався знищенням незаконних газових заправок. 

"Це все робиться з метою мене очорнити. Спеціально створюється медіа-шум, який складно погасити. Впевнений, що в цьому задіяні треті сили,  які намагаються втягнути у конфлікт правоохоронців та міську владу, і намагаються "вгамувати" мене і мою команду. І до мене дійшли чутки, що ці треті сили готові витрачати певні фінансові кошти на отримання результату, який буде незаконним, але буде таким, який очорнить мене ще більше", - розповів посадовець.

Каховський також зазначив, що його залякати важко, і має намір судитися із усіма, хто повідомляв про нього брехню.

"Позиція у нас тверда. Я збираюся йти до кінця - до виправдувального вироку. З цим треба провести жорстку боротьбу, щоб позбавити всіх бажаючих займатися подібними речами. Також я почитав багато інформсайтів, подивився телебачення, погортав соцмережі та побачив багато наклепів в мою сторону. Люди не розібравшись в ситуації дозволяють собі лити на мене бруд, і подібне не може залишатися безкарним. Тому я вирішив подавати в суд про захист честі і гідності на всіх, хто повідомляв про мене непідтверджені факти звинувачення", - заявив Каховський.

Нагадаємо, Соборний районний суд Дніпра обрав запобіжний захід Олександру Каховському, якого звинувачують у отриманні хабаря.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...