App Store Google Play

Борис Філатов зустрівся з дніпровськими випускниками, котрі претендують на медалі

23.06.2017 20:00
Борис Філатов зустрівся з дніпровськими випускниками, котрі претендують на медалі

23 червня учасниками традиційного міського свята «Золота надія» стали 187 дніпровських випускників, які претендують на отримання почесних золотих та срібних медалей. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міської ради Дніпра.

Багато хто вбрався у вишивані сорочки та сукні. Вперше урочистості провели у форматі живого спілкування молоді з міським головою Борисом Філатовим.

«У вашому житті буде багато випробувань та викликів, із якими ви успішно впораєтеся. Та шкільні роки назавжди залишаться з вами, в глибині вашої душі. Ніхто не знає, яким буде ваше майбутнє, але ви завжди повинні пам'ятати про дві речі: що ви – громадяни країни, яка показала світові дивовижний феномен, і що ви – дніпряни», – зазначив Борис Філатов і закликав випускників незалежно від обраної професії завжди прагнути бути найкращими у своїй справі.

Керівник Дніпра розповів про свій професійний шлях. «Золоті діти» могли поставити меру будь-яке запитання. Говорили про знакові знайомства, життєві здобутки, освітні та суспільні тенденції. Борис Філатов зізнався: найбільшим досягненням він вважає свою нинішню роботу на посаді мера. У подарунок випускники отримали павербанки (портативні зарядні пристрої. – Ред.). У свою чергу діти передали Борису Філатову скриньку, в якій зібрали свої побажання та пропозиції щодо того, як зробити місто кращим.

Остаточну кількість володарів високих відзнак за навчання визначать за результатами зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) – після розгляду апеляцій та завершення додаткової сесії. Серед навчальних закладів міста до трійки лідерів за кількістю медалістів цьогоріч потрапили НВК № 148, НВК № 130 та Ліцей інформаційних технологій.

П'ятеро випускників з Дніпра набрали найвищі 200 балів із ЗНО. Торік такого результату досягли двоє дніпровських школярів.

Також протягом цього навчального року кількість учасників предметних конкурсів збільшилася в порівнянні з минулим роком удвічі. Місто має шістьох переможців всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України.

Зазначимо, що нині міська влада на чолі з мером Борисом Філатовим комплексно працює над підвищенням комфорту у навчальних закладах. Так, у 2017 році на капітальні та поточні ремонти покрівель, фасадів, харчоблоків, приміщень і спортивних майданчиків у школах з бюджету виділять 105 млн грн.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...