App Store Google Play

Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

22.06.2017 08:30
Стартував перший у Дніпрі фестиваль муралів

21 червня у Дніпрі в рамках стратегії розвитку інфраструктури міста розпочався перший фестиваль муралів "DneprMuralFest". У найближчий місяць 10 муралів прикрасять різні райони міста. DneprMuralFest відкрили на місці роботи над фасадом будівлі відомої "Китайської стіни" на ж/м Перемога. Про це повідомляє Дніпроград з місця події.

Організатором цього заходу виступає Департамент стратегічного розвитку та інвестицій Дніпровської міської ради. 

"Фестиваль планували з минулого року, підготовка почалася восени 2016 року. Ідея цього проекту полягає у тому, щоб оживити та прикрасити невиразні пейзажі міста", - розповів радник міського голови з питань стратегічного ровитку та інвестицій Максим Кучугура. 

Над муралами працюватимуть 10 команд із різноманітних куточків України. Вуличні художники не тільки створюють яскраві малюнки, а і закладають в них певне посилання. Наприклад, сюжет нового муралу на ж/м Перемога має на меті привернути увагу до захисту природи, на ньому зображений птах, який перебуває на межі вимирання. 

"Ходуличники мають доволі естетичний вигляд. Вони мають довгі червоні лапи і тонкий чорний клюв. Їхнє зображення використовують у всьому світі. Але через забруднення природнього середовища проживання цих птахів, кількість представників цього виду різко зменшується", - розповів автор першого муралу, вуличний художник із Слов'янська Ілья Кудиненко. 

Також він зазначив, що ескіз своєї роботи він створив рік тому і дуже ретельно обирав місце для реалізації свого задуму в Дніпрі. 

Приємно, що до реалізації проекту долучилися представники соціально відповідального бізнесу, а саме: компанія «Stekloplast», енергетичний холдінг «ДТЕК», компанія «Композіт», Будівельний супермаркет «ОЛДІ», і зробили свій внесок у створення нового обличчя міста. 

Завершення муралу на ж/м Перемога планується через 10-14 днів. Окрім нього, активно розпочалася робота над іншими об'єктами, які можна знайти за адресами: 

Запоріжське шосе, 8

ж/м Покровський, 5т

вул. Старокозацька, 44

пр. Мануйлівський, 8

пр. Слобожанський

Отель «Жовтневий» (пл. Шевченка, 4а)

вул. Метробудівська, 13 (ж/м Парус)

Донецьке Шосе, 121

Закрити фестиваль планують фінальною колективною розмальовкою паркану разом із жителями міста на набережній у напрямку ж/м Червоний камінь. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...