App Store Google Play

У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

21.06.2017 09:40
У Дніпрі відсвяткували Всесвітній день біженців

Вчора, 20 червня, у Дніпрі до Всесвітнього дня біженців пройшла акція з метою озеленення міста. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Дніпро вечірній».

Акцію «Посади дерево - озелени своє місто» ініціювало Представництво Агентства ООН у справах біженців за підтримки Дніпровської міської ради та ДніпроОДА. Участь в заході взяло комунальне підприємство «Зеленбуд» Дніпровської міської ради.

Як зазначається, 53 високоякісних саджанця, з яких 25 кленів, стільки ж лип та 3 саджанці горобини посадили в парку на Соборній площі.

«Фахівці нам пояснили, що потрібно купити дорогі, дуже якісні саджанці з бульбою. Це необхідно, щоб  вони прижилися в цю пору року», - розповіла представник із захисту в Управлінні Верховного комісара ООН у справах біженців Ірина Павлик.

Згідно з інформацією, після висадки дерева будуть передані на баланс міста. Фахівці комунального підприємства «Зеленбуд» пообіцяли організаторам, що будуть поливати насадження парку.

Охочих долучитись до озеленення паркової зони виявилося чимало. До акції приєдналися представники об’єднань біженців, внутрішньо переміщених осіб, громадські організації та мешканці міста.

«Ми щасливі, що наша ініціатива отримала такий відгук», - підкреслив радник із програмних питань в Управлінні Верховного комісара ООН Шерзод Заіржанов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...