App Store Google Play

Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

17.06.2017 16:30
Як відкрити свою справу та які перспективи в Україні: у Дніпрі обговорили інновації, економіку та бізнес

У Дніпрі 17 червня в рамках першого в Україні фестивалю блогерів пройшла дискусійна панель на тему: «Інновації, економіка та бізнес». Про це повідомляє кореспондент Дніпрограду, який відвідав захід.

У приміщенні ОДА бажаючі мали можливість поспілкуватися із відомими блогерами, ІТ-фахівцями та успішними бізнесменами.

«Економіка в Україна розвивається та реформи проводяться, але розвиток дуже повільний. Такими темпами ми не вженемось за провідними країнами навіть через кілька десятків років. Це схоже на потяг, який відправляється, а замість того щоб бігти з усіх сил за ним, ми просто йдемо ззаду. Так, у вірному напрямку, але недостатньо швидко», - повідомив бізнесмен Олександр Соколовський.

В свою чергу Яніка Мерило наголосила, що відбуваються суттєві зміни, зокрема прорив у електронному врядуванні. Та неможливо досягти таких успіхів як в Естонії за рік чи кілька років.

Юрій Голік зауважив якісну роботу команди Резніченка. Він наголосив, що вони не проводять реформи, а лише грамотно адмініструють бізнес-процеси.

«Великим кроком стала децентралізація. Область має можливість розпоряджатися своїми коштами, звідси і суттєвий зріст бюджету. Я вважаю, що всі права мають бути передані головам територіальних громад. Люди не мають знати ім’я міністра освіти, губернатора і навіть Президента, вони мають знати тільки голову свого міста чи селища. Адже чим ближчий керівник до території, якою він керую, ти краще він розумію, що там треба зробити», - зазначив радник губернатора.

Айтівець Ілля Кенігштейн відмітив корисність ремонту доріг та реконструкцію дитсадків, та на його думку, головне – контент цих дитсадків.

«Те, що відбувається з освітою і вихованням дітей – просто жахливо. У школах і дитсадках навчання проходить в радянських традиціях. 40% молоді, що виховалась в таких закладах не буде затребувана на ринку праці. Діти не соціалізуються в садках, вони навіть граються кожен своєю іграшкою. Тому треба інвестувати саме в дітей та їх освіту», - розповів айтівець.

Під кінець панелі експерти дали пораду бізнесменам-початківцям. Фахівці зазначили, що аби створити власний успішний бізнес – необхідні інновації. Треба вигадувати щось нове, щось, що буде краще за все існуюче, що викликало б емоції та відчуття. Саме тоді стартап зможе набрати обертів, стати прибутковим бізнесом та вийти н міжнародний ринок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...