App Store Google Play

АТОвці та їхні близькі взяли участь у фотопроекті «Діти бійців АТО»

02.06.2017 09:00
АТОвці та їхні близькі взяли участь у фотопроекті «Діти бійців АТО»

Бійці АТО та їхні рідні сфотографувалися разом. Це продовження фотопроекту від ДніпроОДА «Ветеран – ветерану». За кілька тижнів роботи можна буде побачити в холі облдержадміністрації, повідомила координатор Центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка, передає Дніпроград.

«Продовжуємо фотопроект з учасниками АТО та їхніми родинами. Перша частина була напередодні 9 травня з АТОвцями та ветеранами Другої світової війни. Друга фотосесія – до Дня захисту дітей. На неї прийшли родинами. Усі знімки емоційні та яскраві. Їх можна буде побачити на виставці в холі облдержадміністрації», – розказала Наталія Шуліка.

До фотопроекту «Діти бійців АТО» приєдналися п’ятеро АТОвців з родинами.

Родина Басанських приїхала на фотосесію з Кривого Рогу. У центрі фото – Віталій, його дружина Анна, 12-річна донька Марійка та 5-місячна Міла.

«Коли дізналися про фотопроект, з радістю зголосилися взяти в ньому участь. Ми воювали заради того, аби у нас з’являлися ось такі крихітки», – цілуючи найменшу доньку, каже Віталій Басанський.

«Я була волонтером, Віталій – воював на передовій. Знайомство розпочалося з телефонного дзвінка. Тепер у нас велика щаслива родина, – посміхається дружина АТОвця. – Після фотосесії зробимо собі окремий альбом, поділимося знімками у соцмережах».

АТОвець Володимир Гриняк позує перед фотокамерою разом із синами, невістками та онуками.

«Дуже цікавий проект. Вдячний ДніпроОДА, що запросила. Прийшов усією великою родиною, – говорить десантник. – Ми дуже дружні. Діти й онуки завжди підтримували, поки я служив на передовій. Завжди телефонували, надсилали малюнки. Саме за наших дітей та онуків ми там стояли».

Режисер на майданчику – фотограф Ігор Співак. Він фотографував АТОвців з ветеранами, тепер у його об’єктиві – сім’ї.

«Мені подобається те, що я бачу в об’єктив камери, роблю це легко, невимушено і з задоволенням. Щоправда, діти непосидючі. Треба захопити їхню увагу, змусити посміхатися, витримати композицію. Це забирає більше енергії, ніж робота з дорослими у студії», – зауважив фотограф.

Учасники проекту «Діти бійців АТО» працювали на галявині у парку ім. Глоби протягом двох годин. За кілька тижнів можна буде побачити фото на виставці в холі ДніпроОДА.

Наступний фотопроект розкаже про АТОвців та їхніх батьків.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...