App Store Google Play

У Дніпрі "Муніципальної поліції" більше не буде

01.06.2017 21:00
У Дніпрі "Муніципальної поліції" більше не буде

Сьогодні, 1 червня, в приміщенні міської ради новопризначений скандальний керівник КП «Муніципальна поліція» Андрій Ткаченко розповів про перші кроки на новій посаді та плани на майбутнє. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами Ткаченка, відтепер муніципали активніше запобігатимуть розкраданню майна територіальної громади, виявлятимуть і ліквідовуватимуть незаконні пункти прийому металу.

"Йдеться, зокрема, про кришки люків, «ливнівки», огорожі, ліфтове обладнання, кабелі та лінії електропередач. Також підприємство охоронятиме об’єкти комунальної власності. Будемо проводити профілактику разом з національною поліцією, надавати правову і соціальну допомогу жителям Дніпра, займатися охороною громадського порядку, боротьбою зі стихійною торгівлею", - розповів Ткаченко.

Новоспечений керівник також розглядає можливість залучення нацполіціі і колишніх воїнів АТО для роботи в цій сфері.

"Ми співпрацюватимемо зі спілками воїнів АТО. Плануємо створити нове ядро цього підрозділу, проводитимемо заняття зі службової та фізичної підготовки. Також будемо обмінюватися досвідом із іншими містами України. Формуватимемо справжню муніципальну поліцію, яка є в усіх європейських містах. Також хочу зазначити, що КП "Муніципальна поліція" більше не існуватиме, адже його планують перейменувати на "Муніципальну варту", і я це цілком підтримую", - розповів керівник КП.

Андрій Ткаченко також заявив, що дніпропетровський "Беркут" не брав участь у силових акціях на Майдані у 2013-2014 роках.

"Під час того, як стався розгін на Майдані, я - керівник підрозділу Дніпропетровського "Беркуту" разом із львівським "Беркутом" перебували в резерві. Проводилися численні комісії та слідства – цьому є підтвердження. Коли сталися події на Банковій, ми сиділи в Кабміні, нас звідти не випускали. До кінця січня ми перебували біля Верховної Ради. Під час подій на Інститутській нам видали автомати, дві снайперські гвинтівки, а також пістолет, і наказали повертатися у центр міста. Я був проти і сказав, що ми не доїдемо. Так і сталося, за 500 метрів від бази нам перекрили дорогу протестувальники, ми повернулися на базу. Після повернення ми здали зброю. Було проведено експертизу, яка підтвердила, що з цієї зброї не стріляли", - розповів Ткаченко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...