App Store Google Play

Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

31.05.2017 15:40
Зарплата на Дніпропетровщині припинила зростати

У першому кварталі 2017 року на оплату праці персоналу підприємств, установ та організацій Дніпропетровської області з кількістю працюючих 10 осіб і більше було спрямовано 14,4 млрд.грн. Про це повідомляє Обласне Управління статистики.

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатного працівника зросла порівняно з відповідним періодом минулого року на 33,7% і становила 6142 грн. Найбільшими були нарахування на підприємствах з добування кам’яного та бурого вугілля – 10540 грн, фінансової та страхової діяльності – 10179 грн, професійної, наукової та технічної діяльності – 8154 грн, металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування – 7837 грн.

Водночас працівники, зайняті тимчасовим розміщуванням й організацією харчування, могли розраховувати лише на 3750 грн за місяць, адміністративним та допоміжним обслуговуванням – 4503 грн, виробництвом електричного устаткування – 4419 грн, текстильним виробництвом, виробництвом одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – 4335 грн.

У містах області розмір середньомісячної заробітної плати коливався від 8811 грн – у Тернівці до 4819 грн – у Новомосковську, у районах – від 9234 грн – у Павлоградському до 4171 грн – у Томаківському. За рівнем оплати праці Дніпропетровщина у згаданому періоді посіла четверте місце серед регіонів України.

Щодо квітня, то темпи зростання заробітної плати в першому місяці другого кварталу дещо знизились - за останній місяць більше заробляти дніпряни не стали.

Водночас загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій збільшилась на 19,5%, або на 29,7 млн.грн, і на 1 травня становила 182,3 млн.грн. Половина заборгованості припадає на економічно-активні підприємства.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...