App Store Google Play

ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

30.05.2017 09:20
ЦВК "освіжила" Криворізький виборчком

Учора, 29 травня, Центральна виборча комісія внесла зміни до складу Криворізької міської виборчої комісії. Відповідну постанову №113 "Про зміни в складі територіальних виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів" оприлюднено на офіційному сайті ЦВК, передає Дніпроград.

Зокрема, відбулися заміни за квотами БПП "Солідарність", ВО "Батьківщина" та "Народного фронту". У зв'язку з внесеними змінами, частково оновився і керівний склад комісії - комісія отримала нових заступника голови та секретаря комісії.

Своїм рішенням Центрвиборчком за поданням партії БПП "Солідарність" виводить зі складу комісії Ірину Шевель, заступника голови комісії. Замість неї на керівну посаду в Криворізький виборчком призначено Дмитра Пономаренко.

Партія "Батьківщина" відкликала зі складу комісії секретаря Дмитра Ледовських на користь Андрія Василенка.

Заміни подала і партія "Народний фронт" - тепер її інтереси в Криворзькій виборчій комісії замість Олексія Алєксєєва представлятиме Олег Пшеничний, а замість Олексія Кудли - Ольга Бондарець.

Нагадаємо, Криворізька міська виборча комісія  в понеділок, 22 травня, не змогла прийняти постанов, що стосуються народної ініціативи щодо відкликання депутатів міськради. При цьому на засіданні ДВК були розглянуті різні варіанти проектів постанов: перший - про припинення народної ініціативи, другий - про звернення до центральних органів політпартій з приводу відкликання депутатів. Для прийняття комісією рішень просто не вистачало голосів. Фактично в попередньому складі комісія виявилася недієздатною.

Раніше як відомо, до теркомісії було передано 42 тисячі підписів про відкликання депутатів-зрадників. Втім, підписні листи з опломбованого приміщення теркомісії викрали. Чи можливий процес відкликання за копіями підписних листів, члени міськвиборчкому спитали в колег з ЦВК. Там вважають, що законодавство не передбачає відкликання депутатів місцевих рад за копіями підписних листів замість викрадених оригіналів. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...