App Store Google Play

Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

30.05.2017 15:00
Андрій Денисенко прокоментував призначення "беркутівця" на посаду голови муніципальної поліціі Дніпра

Дніпровський нардеп Анрій Денисенко заявив, що не підтримує призначення міським головою Дніпра Борисом Філатовим колишнього очільника місцевого «Беркуту» Андрія Ткаченка на посаду керівника Муніципальної поліції. Про це політик написав на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Я не можу підтримати призначення на відповідальну посаду в силовому блоці міста колишнього очільника Беркуту. Особливо після подій 9 травня у Дніпрі», - підкреслив політик.

Водночас, він запевнив, що не зробить жодного кроку, який міг би поставити під сумнів єдність патріотичних сил у нашому, ключовому для України регіоні.

Денисенко нагадав, що в усі часи на перешкоді нашій українській перемозі стояли чвари, розбрат і дрібні амбіції. Тож, попри очікування регіоналів та їх прибічників, реваншу вони не дочекаються.

«Так що, любі мої риги і підрижники, рано потирати долоні - не бути святу на вашій вулиці. Буде жорстка і послідовна зачистка. У тому числі силами вашого улюбленого Беркуту»,  - запевнив народний обранець від Дніпра.

Попри незгоду з рішенням мера щодо призначення на посаду Ткаченка, нардеп висловив переконання, що Філатов активно притостоїть антиукраїнським силам у Дніпрі.

«Філатов, попри всі його фінти, галси, єзуїтство і візантійщину - один з тих, хто протистоїть тут рашистському реваншу», - впевнений Андрій Денисенко.

За словами народного депутата, неочікувані зміни в Муніципальній поліції матимуть і позитивні наслідки.

"Тепер до боротьби із антидержавними витівками  членів та прихильників проросійськи налаштованого Опоблоку долучаться також активісти громадського формування Січ, які були кістяком Муніципальної поліції, а нині матимуть більше вільного часу, аби ефективно протистояти реваншистським настроям на Дніпропетровщині та в Україні в цілому", - резюмував Денисенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...