App Store Google Play

Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

29.05.2017 15:20
Дніпрян запрошують на гала-концерт першого в Україні Міжнародного фестивалю дитячих музичних театрів

Протягом травня у Дніпрі проходив I Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів «Місто зустрічі – «Чарівний міст». Захід зібрав на одній сцені 16 творчих колективів із різних міст України та Польщі. Фестиваль провели в рамках програми міського голови Бориса Філатова «Культурна столиця».

У вівторок, 30 травня, о 17.00, найкращі колективи виступлять на гала-концерті на сцені Дніпровського театру драми та комедії (пр. Дмитра Яворницького, 97). Вхід на захід безкоштовний.

«Ми продовжуємо традицію, коли Дніпро стає центром проведення міжнародних заходів. Пишаємося тим, що перший в Україні Міжнародний фестиваль дитячих музичних театрів пройшов саме в нашому місті. Наша мета – щоб талановиті мешканці Дніпра та гості з інших країн мали змогу виступати на наших сценах», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Заступник Бориса Філатова також наголосив, що в рамках фестивалю «Місто зустрічі – «Чарівний міст» відбулося 3 концерти, у яких взяли участь 170 дітей зі всіх куточків країни та Польщі.

Організатор фестивалю та художній керівник зразкового дитячого музичного театру «Чарівний міст» Наталія Миронова розповіла, що, крім показових виступів, для учасників фестивалю влаштували 6 семінарів.

«Одна з головних особливостей фестивалю – це семінари. Вони були присвячені європейській методиці освіти дітей. Було 5 лекторів з України та один – з Польщі. Ці семінари відвідали представники близько 30 навчальних закладів», – розповіла Наталія Миронова.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...