App Store Google Play

Дніпро найактивніше в країні голосує за громадські ініціативи

29.05.2017 17:40
Дніпро найактивніше в країні голосує за громадські ініціативи

Сьогодні, 29 травня, у приміщенні міської ради підбили підсумки голосування за громадські ініціативи проекту "Бюджет участі" у Дніпрі. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Остаточні результати та офіційно оголошені переможці будуть відомі 9 червня, але попередні результати повідомили вже сьогодні.

"Хочу подякувати усім мешканцям міста, хто долучився до проекту. Нас душе тішить, що дніпряни ініціативні. На розгляд містянам було запропоновано 102 великих проекти, з яких переможцями стали 14, з 156 малих - 50 переможців. Протягом року ці проекти мають реалізуватися. В свою чергу, хочу заявити, що у майбутньому міська влада планує виділити більше ніж 16 млн. грн., адже ми зрозуміли, що партиципаторний бюджет - це одна із ланок справжньої відкритої та демократичної влади", - наголосив Борис Філатов.

Зазначимо, що перше місце серед великих проектів посіла ініціатива музейної експозиції, яка присвячена творчості викладача, композитора і поета Володимира Скуратівського - 1330 голосів, серед малих - проект «Бібліотечне подвір'я Краснопілля» - 990 голосів.

"Хочу всіх привітати, адже Дніпро у відсотковому співвідношенні виявився на першому місці у всій країні за активністю голосування. За проекти проголосували 61,5 тисячі осіб, що становить 4% населення міста. У Києві цей показник склав 1%, у Львові - 2,5%", - розповіла в. о. заступника міського голови Яніка Мерило.

Голова бюджетної комісії Артем Хмельников зазначив, що 65% дніпрян проголосували онлайн, 35% - через бібліотеки і ЦНАПи.

"Круто, що містянам не все одно, 4% - це неймовірно велика цифра. Серед лідерів голосування – проекти з підтримки розвитку дитячого спорту, поліпшення бази музичних шкіл, створення дитячого інформаційного каналу, молодіжного центру для студентів, енергоощадних заходів у школах міста, створення зони відпочинку та оздоровлення у селищі Рибальське", - розповів Артем Хмельников.

З 19 червня до 23 липня триватиме новий етап прийому громадських проектів. Їх реалізовуватимуть вже наступного року. Як і раніше, реєструвати свої розробки можна буде в електронному та паперовому вигляді.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...