App Store Google Play

Адвокати охоронця Яроша подали заяви до суду на лікарів та правоохоронців за недбале ставлення до підозрюваного

26.05.2017 12:00
Адвокати охоронця Яроша подали заяви до суду на лікарів та правоохоронців за недбале ставлення до підозрюваного

Сьогодні, 26 травня, під час прес-конференції в медіа центрі Забеба.лі адвокати Віталій та Сергій Погосяни розповіли, що подали дві нові заяви до суду на лікарів та правоохоронців щодо неналежного виконання своїх функціональних обов'язків. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

За словами адвоката охоронця нардепа Дмитра Яроша Михайла Навроцького, який брав участь у збройному конфлікті у Кам'янському, в першу чергу злочин був скоєний працівниками лікарні, які первинно оглядали і не поставили потерпілому діагноз. 

"Протягом цього часу Навроцький перебував під вартою з жахливими травмами, на його зовнішній вигляд і скарги ніхто не звертав увагу. Єдині ліки, які отримував за цей час Навроцький - це знеболювальні. Такі дії ми розцінюємо як тортури над людиною. Ми неодноразово робили запит про те , що йому необхідна медична допомога, але це відкрито ігнорували та звинувачували Навроцького в симуляції ", - розповів Сергій Погосян.

Зазначимо, після десятиденних наполягань адвоката Навроцького Сергія Погосяна його госпіталізували та зробили медичне обстеження, діагноз усіх шокував: переломи, струси та забійні рани.

"Із такими жахливими травмами людину тримали 10 днів під вартою. Навіть якщо в лікарні немає спеціального сучасного апарату, який би зробив оперативно знімки щодо стану здоров'я хворого, лікар зобов'язаний був відреагувати на його скарги. Коли Навроцький повідомив, що його били битками, медичний працівник у будь-якому випадку мав направити його на комп'ютерний томограф або МРТ, аби перевірити стан мозку. Цього лікарі не зробили. Наразі ми навіть не уявляємо, які можуть бути наслідки, адже у людини перелом тім'яною кістки з посттравматичною внутрішньо-мозковою гематомою. Це дуже серйозно, особливо якщо брати до уваги те, що у Навроцького після АТО була контузія", - розповів хірург в лікарні швидкої допомоги Кам'янського Ростислав Винар.

За словами правозахисника Віталія Погосяна, у недбалому ставленні до Михайла Навроцького винні й правоохоронці.

"Після затримання відповідальність про стан здоров'я під час перебування в СІЗО лягає на плечі працівників правоохоронних органів. Те, що людина перебуватиме під вартою не дає ніякого права ставитися до нього не по-людськи. Він як будь-який громадянин України має право на якісне медичне обслуговування. Зараз ми бачимо зовсім інше", - зазначив Сергій Погосян.

Тому на ім'я прокурора Дніпропетровської області подано від адвокатів дві заяви, перша - на медичних працівників щодо неналежного ставлення лікарів до своїх функціональних обов'язків, і друга - щодо порушення кримінального впровадження стосовно співробітників правоохоронних органів, а саме слідчого Кам'янського відділу поліції та працівників, а також процесуального робітника прокуратури за службову недбалість.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...