App Store Google Play

Філатов власноруч зрізав незаконний білборд під міської радою

24.05.2017 12:20
Філатов власноруч зрізав незаконний білборд під міської радою

Рекламні банери, білборди, плакати, гігантські світлодіодні екрани та сітілайти буквально заполонили Дніпро. Куди не повернеш голову – реклама оточує з усіх боків: на стінах та заборах, на дахах будівель та узбіччях доріг. Вона навіть вистрибує з-під ніг на асфальті або проноситься повз на обклеєному трамваї чи автобусі. 

Тож відсьогодні, 24 березня, міська влада у Дніпрі оголосила справжню війну рекламним стендам та розпочала роботи з демонтажу незаконних рекламних споруд. Перший незаконний борд, який був розміщений під міською радою, символічно зніс очільник міста Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Борис Філатов розповів, що рекламний щит під міською радою не має не тільки жодних документів, а ще й знаходиться в аварійному стані. Минулого пленарного засідання міські депутати вирішили зайнятися тотальним контролем зовнішньої реклами. І от вже за тиждень комунальники за участі міського голови розпочали роботи з демонтажу.

"У Дніпрі багато хто пам'ятає "бордову" війну на початку цього року. Сотні тітушек, знищення комунальної техніки, загрози і підпали. Я така людина, яка може відступати, передомовлятися, забувати про щось на час, йти на компроміси і перегруповувати сили. Але я ніколи не змінюю стратегічних рішень. Сьогодні, через півроку, ми знову починаємо різати зовнішню рекламу. І починаємо з себе. Ми подаємо приклад, демонтуючи цей борд під виконкомом. Я хочу жити в гарному місті. І я не відступлю від цієї мрії", - розповів Філатов.

Лише сьогодні по місту планують зрізати 45 білбордів. За словами начальника Управління реклами міськради Руслана Мороза таких незаконних конструкцій по місту більше тисячі, аби повністю демонтувати їх знадобиться близько року.

"У Дніпрі розпочали боротьбу із нелегальними рекламними білбордами. Відповідно до рішення міської ради на минулій сесії, цього року у місті знесуть усі рекламні щити, які були встановлені незаконно. Першочергово від нелегальних конструкцій очистять центр міста", - розповів Руслан Мороз.

Зазначимо, рекламні борди вважаються незаконними, якщо не мають відповідних документів на встановлення, затуляють дорожні знаки, що призводить до ДТП, закривають історичну архітектуру міста.

Нагадаємо, у Дніпрі контролюватиме і регулюватиме розміщення зовнішньої реклами КП «Земград»

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...