App Store Google Play

Село 21 сторіччя або як український агро-робот замінить трактори та комбайни

23.05.2017 18:30
Село 21 сторіччя або як український агро-робот замінить трактори та комбайни

Сьогодні, 23 травня, на прес-конференції в медіацентрі “Забеба” розповіли як український робот зможе замінити трактори та комбайни, повідомляє Дніпроград.

“Реалізація проекту дозволить зменшити збитки, які наносяться землі традиційним землеробством зараз”, - розповів голова ГО “Зелений Світ” Олексій Ангурець.

За словами голови громадської організації, такі “зелені” проекти мають одразу декілька позитивних моментів. По-перше, це в перспективі збереже екосистемні ресурси нашої країни. По-друге - підвищить добробут населення.

“Зараз ми є свідками постійної деградації українського села, - продовжмв Олексій Ангурець. - Сел стає все менше, людей з них виїжджає все більше. А проекти, подібні до нашого, можуть стати одним з важливих елементів відродженням села, як “села 21 сторіччя”.

Олексій Ангурець пояснив, що такі інноваційні технології заохочують до себе більше “молодих мізків”: “Молодь, отримавши освіту в місті може повернутися в своє село, яке вже буде знаходитись на новому рівні”.           

“Перше, що робить трактор - їде по землі і давить її, тим самим утрамбовуючи та ущільнюючи її, - розповів співавтор проекту Максим Тютюнников. - За рахунок цього порушується капілярний обмін речовин, і як наслідок знищується ґрунт”.

Проте на відміну від нині існуючої техніки, інноваційний агро-робот знає координату кожного посадженого насіння та буде повністю відстежувати період його розвитку, і, найголовніше, може зробити поле мульти-культурним.  

“Наш апарат - це відмова від паливо-мастильних матеріалів. Робот працює на електриці, тому соляра нам не потрібна", - заявив автор проекту Андрій Доненко. 

За словами авторів проекту, один робот може обробляти до 8 культур одночасно, за площею до 3000 га. А одного оператора буде достатньо для керування декількох апаратів одразу. Сам же робот безпілотний та працює цілодобово. А ТО у них відбувається взимку, коли вся інша техніка також не працює.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...