App Store Google Play

Документальний фільм про переселенців «На прицілі у щастя» презентували у Дніпрі

22.05.2017 17:00
Документальний фільм про переселенців «На прицілі у щастя» презентували у Дніпрі

В Дніпрі під час другого Всеукраїнського фестивалю «Пісні, народжені в АТО» презентували документальний фільм про переселенців «На прицілі у щастя». Головний меседж стрічки – ніколи не здаватися, розповів його режисер Олександр Брагін.

«Є багато проектів на тему переселенців. Але завжди драма превалює, тому що ці події болісно пройшлися по долях людей. Ми ж хотіли зробити історію, яка давала б надію і світло, мотивувала людей не опускати руки і жити далі», - розповів кінодраматург, сценарист студії «Квартал 95», режисер фільму Олександр Брагін.

«На прицілі у щастя» - режисерський дебют Олександра Брагіна. Основа 50-хвилинної стрічки – інтерв’ю 5 луганчан-переселенців. Вони мають несхожі інтереси, погляди та долі. Пороте їх об’єднує вміння не здаватися у будь-яких обставинах.

«Є люди, які живуть минулим. А це історія про людей, які пам'ятають минуле, його цінують, люблять, але живуть сьогоденням і майбутнім. Незважаючи на їх труднощі, особисті драми, у них все вийшло, - додав Олександр Брагін. - Потрібно рухатися вперед незважаючи ні на що. Досить прості істини, але вони дуже важливі зараз».

Документальний фільм презентували під час фестивалю «Пісні, народжені в АТО», який організувала команда Валентина Резніченка. Стрічка зворушила гостей.

«Фільм взяв мене «за душу». Цікаво було дізнатися долю цих людей. Мене вразило, що вони не здалися, облаштувалися в нових містах і будують своє майбутнє», - поділилася гостя фесту Дарина Савіцька.

Після Дніпра фільм планують презентувати ще в п’яти містах України. Далі його викладуть в інтернет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...