App Store Google Play

У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

21.05.2017 16:00
У Дніпрі пройшов гала-концерт другого Всеукраїнського фестивалю "Пісні, народжені в АТО"

Вчора, 20 травня, у Дніпрі у Літньому театрі парку імені Шевченка відбувся гала-концерт "Пісні, народжені в АТО". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Близько тисячі волонтерів, АТОвців та небайдужих дніпрян прийшли послухати військові пісні, які народилися на Сході країни. Участь у фестивалі взяли 20 відібраних раніше солдатів-учасників, які виконали свої найкращі пісні.

"На сцену вийшли сьогодні 20 АТОвців - 15 нових учасників, а п'ятеро - лауреати торішнього фестивалю. Хочу також анонсувати, що незабаром вийе диск з композиціями другого фестивалю "Пісні, народжені в АТО" дуже гарної якості. Будемо продовжувати цю традицію й щороку випускати диски з новими військовими піснями. Українці вже заснували пласт нової культури, і тепер його треба насичувати якісним матеріалом», – зазначив радник голови ДніпроОДА Іван Начовний.

У журі увійшли учасники минулорічного фестивалю, представники медіакомпаній і артисти української естради. Ведучими заходу стали відомий український шоумен Єгор Прищепкін та прес-секретар патрульної поліції у Дніпрі Юлія Курочкіна.

"Дуже душевний захід. Ми й плакали, й сміялися, згадували минуле з побратимами, яких тут зустрів. Концерт на якісному рівні. Думаю й сам наважуся у майбутньому році взятиучасть у фестивалі", - розповів демобілізований військовослужбовець Вадим.

В рамках фестивалю учасники "Бузкового балу" показали кілька танцювальних номерів на відкритому повітрі в парку імені Шевченка на майданчику перед Літнім театром.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...