App Store Google Play

У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

20.05.2017 16:30
У Дніпрі діти вимагали залишитись в російській соцмережі

Сьогодні, 20 травня, на Європейській площі відбувся нечисленний мітинг проти закону про заборону на території України російської соцмережі «ВКонтакте». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Мітинг був анонсований в соцмережах, користувачі активно висловлювали своє обурення в коментарях і мали намір зібратися о 12:00. Однак сьогодні на захід прийшли близько 30 активістів, більшість з яких школярі. При цьому кількість журналістів дорівнювала приблизній кількості мітингувальників.

Вже під час заходу активісти заявили, що це зовсім не мітинг, а громадські обговорення з гаслами на плакатах "Порошенко, розблокуй", "Не змушуйте нас залишати Україну", "Я хочу бути "Вконтакте" з усіма".

"Вважаю, що це не просто обмеження доступу до соціальної мережі, а позіхання на мою свободу слова. Це тільки початок протиправних дій. Ми маємо мітингувати, аби влада почула, що ми проти такої заборони", - заявив один з активістів, не бажаючи назвати своє ім'я.

Зазначимо, жоден з присутніх школярів так і не зміг пояснити значення словосполучення "свобода слова" та яким чином обмеження російських соціальних мереж з ним пов'язане. 

Також попри заявлений формат "громадських обговорень", говорити про соціальну мережу "Вконтакте", як одну з найважливіших засобів російської пропаганди та сервіс масштабної антиукраїнської дії проти мешканців країни, ніхто не забажав.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...