16 травня, у Дніпрі, згідно розпорядження очільника міста Дніпра Бориса Філатова, була створена робоча група «Dnipro – Smart City» до складу якої увійшли представники «Агентства розвитку Дніпра», IT-спільнот, вишів та представники профільних департаментів міськради. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт КП "Агенства розвитку Дніпра".

Робоча група буде підтримувати, ініціювати, обговорювати і допомагати запускати інноваційні технологічні рішення, які допомагають спростити життя для містян.

«Концепцію Smart City часто трактують, як виключно автоматизацію послуг або функцій міського управління. Але це, м’яко кажучи, не зовсім так. Адже автоматизація почалася ще в 70-х роках минулого століття, набравши обертів в кінці 90-х в концепції е-урядування. А сучасна Smart City концепція, по суті, сформульована зовсім недавно – в кінці першого десятиліття XXI століття. Та є багато ширшою. Її особливості полягають не просто в «сухий» автоматизація процесів та е-послуг, а в значно ґрунтовніших змінах. Можна сказати, що ключова мета Smart City – бути інтерактивним містом для потреб городян. І бути добре керованим містом, в основі чого лежать більш інтелектуальні рішення, які спираються на точний збір даних і аналітику, зокрема на основі використання сучасних ІКТ і IoT. Тож, я упевнений, досвід «Агентства розвитку Дніпра» та напрацювання в інвестиційному напрямку стануть в нагоді як нашим колегам по робочій групі «Dnipro – Smart City», так і у кінцевому підсумку містянам», – розповів директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко.