App Store Google Play

Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

18.05.2017 13:20
Невідомі розібрали на шматки пам'ятник відомому архітектору Красносельському

Історичну пам'ятку Дніпра нищили поступово і не за один рік. Небайдужий місцевий житель Євген Лясковський не знає вже й до кого звернутися: ні поліції, ні місцевій владі до пам'ятника немає справи впродовж 10 років. про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

«Вона величезна була, може, кілограм 200. Її кинули, і ось з минулого року залишилася виїмка. З пам'ятника приблизно в 2007 році пропало кілограм 300 нижньої частини, на якій були викарбувані ім'я та прізвище. І він став безіменним. І ось в 2011 році починають пиляти бронзу. Тоді я вже звернувся в письмовому вигляді в Шевченківську поліцію», - розповів Євген Лясковський.

Це остання металева частина пам’ятника, що викрали вандали, — бідкається небайдужий мешканець Дніпра. У цій кам’яній колоні впізнати пам’ятник відомому архітектору Олександру Красносельському вже неможливо. Усі бронзові частини безслідно зникли.

 

Для Дніпра постать архітектора Красносельського знакова, — кажуть історики. Саме за його проектами забудовувалося місто. Найвідоміші роботи — Центральний універмаг, Палац культури Ілліча, аптека Прицкера, — загалом 50 архітектурних проектів.

Нині зруйнований пам’ятник архітектору перебуває на балансі Шевченківської районної ради. Аби повністю його відновити, потрібно понад 100 тисяч гривень. Кошторис розрахував автор пам’ятника Євген Амосов. Але в районі таких грошей немає.

Артем Атаманенко, самопроголошений голова Шевченківської районної ради заявив що в районі таких грошей немає і їх має виділити міська рада.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...