App Store Google Play

У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

16.05.2017 16:40
У Дніпрі обговорили питання соціальної адаптації ветеранів АТО

Сьогодні, 16 травня, Міжнародний фонд "Відродження" у рамках інформаційного семінару з переможцями конкурсу "Сприяння розвитку сталих моделей соціальної адаптації ветеранів АТО" у Дніпрі провів тематичний круглий стіл. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Сьогодні ми в Дніпрі - місті, яке є знаковим для усіх нас, саме Дніпро став щитом захисту для всієї країни від війни, це місто в якого є чому повчитися усім громадянам нашої держави. І ми говоримо про військовослужбовців, як про людей, які побудують нову країну", - зазначив представник Фонду.

Протягом зустрічі присутнім розповіли про відомий конкурс для демобілізованих АТОвців, метою якого є - створення та підтримка успішних моделей соціальної адаптації військовослужбовців. Переможці конкурсу, а саме 12 організацій, з поміж 278 проектних пропозицій, представили свої проекти, які реалізовуватимуть протягом наступних шести місяців в дев'яти регіонах України.

Під час круглого столу фахівці також обговорювали найболючіші питання сьогодення. Зокрема радник міського голови Дніпра Максим Музика наголосив, що питання соціальної адаптації АТОвців досить серйозне та потребує комплексного вирішення.

"Соціальна адаптація ветеранів АТО - це велика проблема, і ми не можемо її вирішувати частково. Цей проект покликаний саме для цього, ідея не в тому, що, наприклад, військовослужбовець хоче відкрити свій бізнес, а ми дамо йому на це гроші, а в тому, щоб допомогти реалізувати цю ідею самостійно -  в потрібний час скоординувати, поділитися досвідом інших бізнеснеменів і так інше", - повідомив він.

Радник голови ДніпроОДА з питань демобілізованих учасників АТО Іван Начовний наголосив, що одним із найважливіших завдань є створення можливостей для участі ветеранів АТО у розбудові Нової України – у владі, власному бізнесі, громадянському суспільстві.

"Серед учасників антитерористичної операції патріотів, активних громадян, чия енергія та досвід вкрай необхідні для творення нової, демократичної України. Разом з тим, існують певні небезпеки для людей, які пройшли через збройні конфлікти, потреба адаптації до мирного життя. Громадянське суспільство України вже допомагає подолати ці виклики. І Дніпропетровщина не залишиться осторонь", - зазначив він.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...