App Store Google Play

Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

13.05.2017 16:45
Депутати Кривого Рогу вирішуватимуть питання щодо бездомних чотирилапих мешканців міста

Мешканці Кривого Рогу підтримали необхідною кількістю голосів петицію, зареєстровану 28 квітня, для її подальшого розгляду депутатами на сесії у міськраді. Клопотання спрямоване на захист бездомних тварин від жорстокості людей, а людей – від вимушеної агресії тварин. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Розумне місто».

Автор петиції Галина Ткаченко зазначила, що через бездіяльність органів місцевого самоврядування на території міста Кривого Рогу продовжується безконтрольне розмноження бездомних тварин. Відсутність системної роботи з їх стерилізації тягне за собою статеву агресію собак, що є небезпекою для мешканців міста.

Разом з тим у місті збільшилась кількість масових варварських вбивств та отруєнь бездомних тварин невідомими особами, в тому числі і на територіях організацій та підприємств. Проблема бездомних тварин у Кривому Розі може бути вирішена тільки шляхом проведення системних заходів, які повинні бути передбачені Програмою охорони тварин.

Галина Ткаченко вважає, що криворізькій міськраді необхідно створити робочу групу з представників органів місцевого самоврядування, ветеринарної служби міста та зоозахисних громадських організацій, розробити Програму охорони тварин і здійснювати регулювання їх чисельності.

Також наявна ідея розробити Положення про притулок для тварин та виділити 500 тис. грн. на проведення масової стерилізації бездомних чотирилапих мешканців міста.

Нагадаємо, п'ятого березня у Кривому Розі посеред вулиці на молоду матір напала зграя безпритульних псів. Із рваним ранами ніг потерпіла потрапила в лікарню.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...