App Store Google Play

Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

12.05.2017 19:00
Завдяки небайдужим дніпрянам у 5 дитячій лікарні з'явиться нейросонограф

У Дніпрі спільними зусиллями волонтерам та мешканцям міста все-таки вдалося зібрати «захмарні» кошти на купівлю нейросонографу для дитячої лікарні №5. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова Біржі Благодійності «ДоброДій» Владислава Миколюк.

«Декілька годин тому була поставлена фінальна крапка у зборі коштів на єдиний нейросонограф для 5 дитячої лікарні. 324 000 грн зібрані, а це означає, що вже за пару тижнів унікальний і безпечний аналог УЗД почне безкоштовно обстежувати крихіток відділення неврології та виявляти патології мозку на ранніх етапах життя немовляти, коли все ще можливо виправити і малятко не стане пожиттєвим інвалідом», - зазначила у мережі волонтерка Влада Миколюк шостого травня.

Збір коштів на медичний прилад проходив у декілька етапів. Основна частина грошей – 219 тисяч грн, була зібрана під час Благодійного чаювання з відомими дніпрянами. Його продовженням стала Неформальна зустріч з Дмитром Дубілетом, де зібрали ще майже вісім тисяч гривень.

Вирішальну крапку у цій справі поставив таємний друг Благодійної Біржі «ДоброДій» дніпрянин Стас, який перерахував значну частину коштів.

«Одного разу він за свій рахунок придбав дефібрилятор, який сьогодні «запускає» серця у дніпровській кардіології. З того часу Стас активно підтримує й інші благодійні проекти», - додала Владислава Миколюк.

Зазначимо, збір коштів на найросонограф був ініційований Благодійною Біржою «ДоброДій» і фондом Kiddo, та активно підтриманий жителями Дніпра. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...