App Store Google Play

У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

12.05.2017 11:00
У Дніпрі за ініціативи учасника АТО відкриють центр матері та дитини

У Дніпрі на базі платформи «Територія розвитку» відкривається перший безкоштовний простір для матусь з дітьми та вагітних підлітків. «Family room», так зване «Сімейне гніздечко», стане місцем не тільки відпочинку, а й допоможе породіллі соціально адаптуватися. Про це учора, 11 травня, повідомили на прес-конференції у ІА «Мост-Дніпро», передає Дніпроград.

Ідея проекту сімейного центру належить Ігорю Сулимі – учаснику АТО, який пройшов Іловайський котел та знайшов своє сімейне щастя в Дніпрі. Зараз він одружений на Оксані – дніпровській волонтерці, голові ГО «Спільними зусиллями».

«Я був в АТО. Мене поранили… Коли я лежав та стікав кров’ю, я подумав: якщо я повернуся живим, обов’язково створю сім’ю. Я хочу дитину, дружину, родину. Так сталося, що потім я потрапив до лікарні, і, саме там зустрів свою долю – волонтерку Оксану. Ми одружилися і на День Незалежності у нас народилася донечка», - розповідає Ігор Сулима.

Їх донечці Зоряні 24 серпня виповниться рік. Своїм сімейним щастям Ігор і його родина хочуть ділитися з усіма - саме так і виникла ідея створення «Family room».

«Сьогодні так мало центрів, які б допомагали родині на всіх її етапах. Тому ми відкриваємо абсолютно безкоштовний простір для мам з маленькими дітками, де вони зможуть разом відпочивати. За дітками будуть наглядати також досвідчені спеціалісти, тож, мама, відволікшись, може не хвилюватися за безпеку дитини. До того ж, кожна матуся матиме змогу поспілкуватися з психологом. Допомога надаватиметься і вагітним підліткам, які часто покинуті на призволяще», - зазначає Оксана Сулима.

За її словами, «Family room» функціонуватиме абсолютно безкоштовно на благодійні кошти, вхід буде вільним. Відкриття простору відбудеться 20 травня за адресою: пр. Слобожанський 29.

Теги: центр, АТО, мама

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...