Дніпропетровська обласна служба зайнятості провела Декади робітничих професій легкої промисловості, харчування, торгівлі, поліграфії, побуту з метою сприяння професійному самовизначенню, ефективній зайнятості молоді в Україні, популяризації робітничих професій серед учнівської молоді. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу організації.
Понад 600 школярів загальноосвітніх шкіл міста Дніпро вітали у себе в гостях 5 навчальних закладів профтехосвіти.
Кожен навчальний заклад презентував особливості професій та навчання саме в його стінах. В холах були розташовані виставки творчих та дипломних робіт учнів, виставка технічної та прикладної творчості, рекламна продукція, відео-презентації професій та професійно-технічних навчальних закладів.
Було проведено екскурсії по майстернях навчальних закладів, де всі бажаючі мали змогу взяти участь в майстер-класах. Не обійшлось без мотиваційних тренінгів «Створюю своє успішне майбутнє» та «Ідентифікація з професіоналом», занять «Професійної студії МВПУПІТ» - це квести, воркшопи, майстер-класи. Найбільш активні хлопці та дівчата отримували ваучери, які були монетизовані на ярмарку виробів.
Також усі бажаючі наприкінці заходу мали змогу поласували смаколиками, виготовленими учнями – майбутніми кондитерами.
Автор: Василь ТАЛАННИЙ