App Store Google Play

Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

10.05.2017 13:20
Громадським порядком на Дніпропетровщині керуватиме ветеран АТО

Сьогодні, 10 травня, голова Національної поліції України Сергій Князєв повідомив про те, хто замінить звільненого керівника поліції області з питань охорони громадської безпеки. Про це Князєв заявив під час наради, передає Дніпроград.

«Відсьогодні виконуючим обов’язки керівника поліції у Дніпропетровській області по громадській безпеці моїм наказом буде призначений керівник патрульної поліції міста Дніпра Володимир Богоніс. Наказ вступає в силу з 10-ї години ранку», – зазначив Сергій Князєв.

В свою чергу, Володимир Богоніс, під час брифінгу підтвердив своє призначення на нову посаду та наголосив, що це стало для нього несподіванкою.

Зазначимо, коментуючи побиття в Дніпрі 9 травня, перший заступник голови МВС Сергій Яровий заявив, що керівники поліції у Дніпропетровській області показали абсолютну неспроможність керувати ситуацією.

"Ви не розумієте завдань, які стоять перед державою. Ви абсолютно не впоралися зі своєю роботою. "Договорняки", які були 2 травня три роки тому, – ми бачили, чим все це закінчилось. І по аналогічному шляху ви пішли. Ваша роль у цій ситуації була нульова. Абсолютне неволодіння обстановкою", – наголосив Яровий. 

Нагадаємо, Володимир Богоніс до сьогодні керував патрульною поліцією Дніпра. До того  воював на Донбасі у складі добровольчого полку «Дніпро-1», був заступником командира полку.

Нагадаємо, сьогодні, 10 травня, був підписаний наказ про звільнення з посади начальника управління поліції Дніпропетровської області генерала Репешка та ще низки правоохоронців, які проявили повну бездіяльність під час сутичок у Дніпрі 9 травня. 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...