App Store Google Play

Комунальники Кам’янського замовили анаприлін для «швидкої» вдвічі дорожче від Київського профучилища

08.05.2017 21:00
Комунальники Кам’янського замовили анаприлін для «швидкої» вдвічі дорожче від Київського профучилища

КЗОЗ Кам’янської міської ради «ЦПМСД №3» уклав угоду на придбання анаприліну (40мг, таблетки) з ТОВ «Укрфармгруп» за ціною в 1,5 рази вищою від середньої по Україні.

Про це свідчать дані моніторингу «Наших грошей» фармацевтичних закупівель у системі «Прозорро», який проводиться за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Анаприлін – один з найбільш поширених засобів при підвищеному тиску та порушеннях роботи серця.

До огляду увійшли майже 80 угод на придбання препарату в таблетках (40 мг, №50), що були укладені медзакладами і установами з різних регіонів України, починаючи з вересня минулого року. Найдешевше анаприлін  замовило Київське вище професійне училище водного транспорту Київської державної академії водного транспорту ім.гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного у ТОВ «Аптека АСКО-Фарм» – 27,00 грн за упаковку. Середня ціна склала 33,29 грн. І левова частка проаналізованих угод була укладена за ціною, що була або нижче, або перевищувала її не більше, ніж на 5%.

Лише дві угоди передбачали ціну, що значно відрізнялася від решти. Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка (Донецька обл) уклав угоду з  ТОВ «Лек-Сервіс» по відшкодуванню витрат, пов’язаних з відпуском препарату, за 48,15 грн. А КЗОЗ Кам’янської міської ради «ЦПМСД №3» (Дніпропетровська обл.) уклав угоду з ТОВ «Укрфармгруп» ще дорожче – 50,69 грн за упаковку.

КЗОЗ Кам’янської міської ради «ЦПМСД №3» ще з часів Януковича керує Сергій Зайдоя. У 2010 р. його було обрано депутатом тоді же Дніпродзержинської міськради від Партії регіонів. У 2015 р. він балотувався знов, вже як член «Блоку Петра Порошенка «Справедливість», але не пройшов. За минулий рік Сергій Задоя задекларував власну зарплату і пенсію (249,3 тис. грн.  і 85 тис. грн. відповідно), пенсію дружини Ольги (17 тис. грн.) і зарплату доньки Катерини (30,6 тис. грн.). Він володіє житловим будинком (пл..288,3 кв. м) і має 10 тис. дол.. і 5 тис. євро готівкою.

ТОВ «Укрфармгруп» було зареєстроване у Києві на початку 2015 року. Засновниками фірми були Коломиєць Василь Вівчарик і киянин Сергій Іванов. Вівчарик раніше займався нафтогазовим бізнесом. Наприкінці 1990-х був замголови правління «Нафтогазу України», займався видобутком нафти на чолі СП «Коломийська нафтогазова компанія «Дельта». У 2005 році був призначений замголови Держспоживстандарту, наприкінці 2000-х входив до ради директорів компанії «Кадоган петроліум». Вівчарик і Іванов також є засновниками ТОВ «Рівне-фарм» і ТОВ «Сумифармтрейд»

Зараз згідно даних реєстру засновниками і кінцевими бенефіціарами фірми є киянка Валентина Іванова і громадянка Молдови Лілія Вівчарик, яка також зареєстрована у Києві.

Валентина Іванова разом з Василем Вівчариком і Світланою Поліщук також є засновницею ТОВ «Українські аптеки», а разом з Катериною Кодолою – ТОВ «Житло-Сервіс»

Директор «Укрфармгруп» Марина Фадєєва керує також ТОВ «Рівне-фарм» і ТОВ «Сумифармтрейд» і має власні фірми «Укрбіотехнологія-ТМ» і «Укрконсалтинг». Крім того, разом з мешканкою Кам’янського Анастасією Білоусовою Марина Фадєєва була засновницею ПП «Укрспецторг» у тому ж Кам’янському, яке зараз припинено.

Замовник Ціна з ПДВ, грн Продавець Дата договору
КЗОЗ Кам’янської міської ради «ЦПМСД №3» 54,24 ТОВ «Укрфармгруп» 2017-03-13
КЗ»Центр первинної медико-санітарної допомоги м.Новогродівка» 48,15 ТОВ «Лек-Сервіс» 2017-02-02
КУ «Одеський обласний очний шпиталь ІВВВ» 39,27 ПП «САНА КО» 2017-02-15
Середня 33,34    
КЗ «Тростянецька центральна районна лікарня» 29,60 ТОВ «ВЕНТА.ЛТД» 2016-09-19
Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва 28,46 ТОВ «ФАРМПЛАНЕТА» 2016-10-17
Київське вище професійне училище водного транспорту Київської державної академії водного транспорту ім.гетьмана Петра Конашевича – Сагайдачного 27,00 ТОВ «Аптека АСКО-Фарм» 2017-03-03

 

НАШІ ГРОШІ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...
Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...