App Store Google Play

Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

06.05.2017 08:00
Восьмого і дев’ятого травня у Дніпрі охороняти порядок будуть патрульні, курсанти, добровольці і навіть коні

Охороняти громадський порядок та публічну безпеку будуть 2 300 поліцейських і курсантів, також залучені службові коні та громадськість. Інформацію оприлюднив начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Дніпропетровській області Максим Очеретяний. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на 9 канал.

У травневі свята відбудуться 306 масових заходів, з яких 140 планується на восьме травня, і 166 на дев’яте. Брати участь у дійствах будуть 229 тисяч осіб.

«Враховуючи масовість та чисельність заходів, громадський порядок та безпеку будуть забезпечувати 2 300 чоловік особового складу Національної поліції області. Також до охорони публічної безпеки залучаємо курсантів Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та військовослужбовців Національної гвардії України. Окрім цього у Дніпрі та Кривому Розі ми будемо нести службу разом із співробітниками патрульної поліції. А в обласному центрі до патрулювання разом із поліцейськими долучаться представники громадських організацій», - повідомив Максим Очеретяний.

Найбільш масові заходи передбачаються на дев’яте травня у Дніпрі: у 38 анонсованих заходах цього дня очікується участь 22 тисяч чоловік. Основні масові дійства будуть проходити біля Монументу Слави. 

Восьмого та дев’ятого травня під час проведення публічних заходів місто охоронятимуть кінологи зі службовими собаками, що будуть працювати на виявлення вибухівки.

«У місцях скупчення людей, вибірково буде проводитися поверхневий огляд підозрілих осіб та їх поклаж. Просимо з порозумінням ставитися до таких підвищених заходів безпеки», - додав Максим.

Напередодні проведення масових заходів начальник Головного управління провів робочу зустріч з представниками політичних сил та громадських організацій, які подали заявки щодо проведення масових заходів. Поліцейські закликали всіх учасників провести заходи мирно та без будь яких провокацій. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...