App Store Google Play

Денисенко категоричний: хочете зберегти країну - очистіть владу від залишків регіоналів і комуністів!

06.05.2017 15:00
Денисенко категоричний: хочете зберегти країну - очистіть владу від залишків регіоналів і комуністів!

Представники Опозиційного блоку, які активізували свою антиукраїнську агітацію, прагнуть капітуляції України перед російськими окупаціними військами. Про це, коментуючи гасла, з якими агітатори ОБ висипали на вулиці українських міст, заявив народний депутат України Андрій Денисенко на своїй сторінці в Facebook, інформує Дніпроград.

"Пропагандони Побєдобєсія прагнуть капітуляції України перед рашистами. Для них мир - це перемога Росії. Вони говорять нам це в очі, ледь прикриваючись мовою Орвелла. Вони почуваються впевнено і безкарно. Бо ми, влада і громадяни, їм це дозволили", - так прокоментував Денисенко вимоги Опозиційного Блоку.

Зокрема, на офіційному бланку ОБ, який поширюють з палаток партії в Дніпрі, міститься вимога до керівництва України скласти зброю. При цьому предстаники Опоблоку запевняють, що війна ведеться суто між українцями, а також опоблоківці називають рідною мовою російську та наполягають на її захисті та розвитку.

"Кожен, хто закликає жертву агресії скласти зброю, воліє заборонити нам захищатися від російських "братів", нащадків Каїна, котрі прийшли убивати українців - хоче перемоги держави-агресора. Кожен, хто розповідає, що з обидвох боків гинуть українці, хоче замаскувати тисячі гіркіних і має розглядатися як військовий пропагандист Кремля",  - налолягає народний обранець.

Андрій Денисенко вбачає єдиний вихід із такої ситуації -  карати і переслідувати зрадників, кожному на своєму місці, усіма доступними методами, по закону і справедливості.

"І це не питання політичної боротьби - це питання виживання українців як нації, яку знищують фізично і морально, убиваючи тіло й дух, на фронті кулями і снарядами, а в запіллі трутою розкладового ворожого слова. Бо кожен, хто закликає жертву агресії скласти зброю, хоче перемоги держави-агресора. Кожен, хто вимагає від України та її влади "припинити братовбивчу війну" хоче заборонити нам захищатися від російських "братів", нащадків Каїна, котрі прийшли убивати українців", - зазначив нардеп.

Саме тому, переконаний Денисенко, Верховна Рада повинна, нарешті, ввести кримінальну відповідальність за публічне заперечення факту військової агресії з боку країни-агресора та заборонити Опозиційний блок і решту відверто проросійських організацій та ввести нарешті заборону обіймати будь-які посади в органах влади для колишньої номенклатури ПР і КПУ.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровані відповідні законопроекти. Зокрема, законопроект про заборону обіймати владні посади функціонерам ПР і КПУ, зареєстрований Андрієм Денисенком.

"миром" ці люди називають капітуляцію ЗСУ і визнання терористичних організацій "незалежними державами"
вони ВИМАГАЮТЬ скласти зброю перед агресором і збирають за це підписи довірливих громадян, яким розповідають про "пониження тарифів"
"миролюбні віряни" московської церкви йдуть "молитися за мир", аби вже за два дні влаштувати партійно-ностальгічну вакханалію за війною, що забрала загалом 100 мільйонів життів

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...