App Store Google Play

За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

04.05.2017 13:20
За опалювальний сезон кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі

Опалювальний сезон пройшов в області стабільно. Кількість аварій у тепломережах знизилася вдвічі, перебоїв у комунальних послугах не допустили. Готуватися до зими регіон починає уже зараз, повідомили в департаменті ЖКГ та будівництва ДніпроОДА.

«Ми не допустили аварійного відключення від теплопостачання соціальних об’єктів та будинків. Наразі починаємо ретельно готуватися до наступного опалювального сезону. Він має стартувати 15 жовтня в усіх містах та районах області. Треба завчасно і якісно підготувати мережі до прийому тепла, щоб і чергову зиму пройти без перебоїв», – зазначили в департаменті.

Перебіг опалювального сезону в області знаходився під контролем ДніпроОДА. Моніторинг здійснювався цілодобово.

Підприємства теплоенергетики продемонстрували надійну роботу в умовах зими. Теплом стовідсотково були забезпечені житловий фонд та соцсфера.

Справжній прорив здійснили у Марганці, Покрові та Нікополі. Тут були борги перед «Нафтогазом» за спожитий газ – і міста могли лишитися взимку без тепла. Рішенням стала децентралізація системи опалення. Багатоповерхівки цьогоріч перше опалювалися індивідуально, а соціальні об’єкти – за допомогою твердопаливних котелень.

Серед пріоритетів з підготовки до нового опалювального сезону – заміна найбільш аварійних ділянок магістральних водоводів, оптимізація систем теплопостачання.

«Міста та райони повинні визначити відповідальних, які звітуватимуть перед обласним штабом про підготовчі роботи. Двічі на місяць публікуватимуть на офіційних сайтах звіти», – підкреслили в департаменті ЖКГ та будівництва.

Оснащення будинків тепловими лічильниками – окремий пункт плану з підготовки до холодів. Це допоможе заощадити кошти мешканців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...