App Store Google Play

«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

02.05.2017 12:00
«Опозиціонери» Вілкула журяться за сепаратистами Одеси в ресторані

Бажаючи залити горе від невдалої спроби сепаратистської провокації в ніч на 2 травня у Дніпрі, про яку раніше повідомляв Дніпроград, депутат міської ради Дніпра від Опозиційного блоку Сергій Суханов та його однодумці попрямували на околиці міста, де на території ресторану "Гражда", на одній з його алей все ж таки влаштували «акт скорботи». Власником ресторану є політичний однодумець опоблоківці Олег Бєлий.

Відповідне фото розмістив на своїй офіційній сторінці у Facebook народний депутат від ОБ Олександр Вілкул після того як патріотична молодь міста зірвала провокацію сепаратистів на Соборній площі.

Останній, хоча й не приховує своїх спільних почуттів з сепаратистами «одеської народної республіки», що стали жертвами свого ж заколоту проти України, втім, від позування відмовився, терміново відлетівши на Київ.

Як видно з фото, більшість присутніх в питному закладі «співчуваючих» добре розуміють можливі наслідки своєї сепаратистської агітації, тому приховують обличчя. Як заявив свідок, аби фото виглядало масовішим, до участі в ньому було залучено персонал та охорону закладу, які навіть не розуміли, в чому беруть участь.

Нагадаємо, в ніч з 1 та 2 травня у Дніпрі було заплановано провокацію за участі депутатів Опозиційного блоку та священиків московського патріархату. В найтемнішу пору ночі на Соборній площі вони намагалися викласти гасло, яке б засвідчило, що у Дніпрі присутня підтримка сепаратистів так званої «одеської народної республіки», що вчинили масові безлади з людськими жертвами в Одесі 2 травня 2014 року.

Ганебну провокацію вдалося попередити завдяки небайдужій молоді з громадського об'єднання "СІЧ".

Слід відзначити, що подібні акції "спільної скорботи" за загиблими 2 травня 2014 проходять сьогодні в багатьох містах Росії, тому провокацію від депутатів Опозиційного блоку слід розглядати як узгоджену з Кремлем, а вперте бажання зробити скорботне фото - як звіт перед московськими спонсорами партії.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...