App Store Google Play

У Дніпрі унікальні міні-притулки піклуються про тварин

29.04.2017 21:00
У Дніпрі унікальні міні-притулки піклуються про тварин

Міні-притулок «МИ ЗА ПРАВО НА ЖИТТЯ» ось уже 8 років розташовується на території одного з приватних будинків Дніпра. За цей час тут жили близько 70 собак і близько 50 кішок.

Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Вісті Придніпров'я.

Унікально, що в приватному будинку в Діївці небайдужі люди створили такий проект. За догляд за котиками і собаками відповідає творець притулку - Наталя Римар. Притулок знаходиться на території її будинку, половина землі відокремлена парканом і належить котикам і песикам. Там знаходяться вигульні зони, 2 карантина, котячий будинок, кілька критих вольєрів і 2 відкритих вольєра.

«Я займаюся притулком близько 5 років, відповідаю за лікування, прилаштування, годування і комфорт тварин. За час діяльності притулку, всі ми врятували і прилаштували безліч тварин, що вижили після ДТП і важких хвороб, тварин, які постраждали від жорстокості людей, тварин, яких пропонували приспати», - розповідає волонтер Ольга Кизилова-Уманчик.

Наразі у притулку живуть 21 кішка, 2 кошеня, 2 цуценя і 25 собак. Умови, в яких живуть кішки і собаки, не назвеш ідеальними, але все ж вони мають їжу і дах над головою.

Другий міні-притулок не менш особливий. Він називається «Промінь надії». Там так само борються за життя тих, хто постраждав від людської жорстокості. 

Обом притулкам допомагає дніпровський благодійний фонд, мета якого - пропаганда гуманного та відповідального ставлення до домашніх тварин; впровадження гуманних способів вирішення проблеми бездомних тварин (стерилізація, опіка притулків, пошук відповідальних господарів для безпритульних тварин). А також залучення населення до вирішення проблеми бездомних тварин.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...