App Store Google Play

Дніпряни встановили рекорд України з хайлайну на висоті 26-го поверху

29.04.2017 19:00
Дніпряни встановили рекорд України з хайлайну на висоті 26-го поверху

29 квітня в Дніпрі в рамках програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» двоє спортсменів встановили новий рекорд України з ходіння по стропі (натягнутій мотузці. – Ред.) на висоті. Так, хлопці здолали 35-метрову відстань між двома 26-поверховими будинками.

«Не страшно. Складно боятися одних і тих самих речей сто разів поспіль. Перші десять разів страшно, а потім просто добре. Сьогодні вітер дуже слабкий, зовсім не заважав. Все чудово, все сприяє хайлайну», – поділився емоціями один зі спортсменів Костянтин Карноза.

Минулого року ці ж хлопці встановили перший в Україні рекорд з хайлайну. Тоді вони підкорили висоту в 77 метрів, цього року – 88 метрів. Захід пройшов під гаслом «Пишаймося Дніпром разом!».

«В жодному місті такого рекорду встановлено не було. Можливо, це буде початком нової номінації. Наразі це єдина команда в Україні, яка встановила рекорд у категорії «Найвищий хайлайн». Є світовий рекорд, він вражає. Я сподіваюся, що ми будемо рухатися в цьому ж напрямі. Світовий рекорд був встановлений на висоті 5700 метрів між скелями. Довжина стропи – понад один кілометр», – зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Екстремали зізнаються, що хайлайн як вид спорту не дуже розвинутий в Україні. Тому такими рекордами вони хочуть привернуту увагу до цієї дисципліни й показати, що це насправді безпечно, незважаючи на висоту.

«На жаль, цей вид спорту в нас тільки починає розвиватися. Люди не розуміють, що це спорт, а не циркова розвага. Але поступово на різних фестивалях з’являються стропи. З’являється більше спортсменів, які пропагують слеклайн - ходіння по стропі - в парках, на майданчиках. Ми сподіваємося, що наступного року нам вдасться встановити ще один рекорд на нових будівлях», – зазначив рекордсмен з хайлайну в Україні Станіслав Панюта.

Крім ходіння по стропі, під час встановлення рекорду демонструвалися також показові стрибки з даху будівлі на мотузці. Загалом захід зібрав близько 20 спортсменів. Багато містян зупинялося біля будинків, щоб подивитись на видовищну подію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...