App Store Google Play

Дніпряни встановили рекорд України з хайлайну на висоті 26-го поверху

29.04.2017 19:00
Дніпряни встановили рекорд України з хайлайну на висоті 26-го поверху

29 квітня в Дніпрі в рамках програми мера Бориса Філатова «Дніпро – спортивна столиця» двоє спортсменів встановили новий рекорд України з ходіння по стропі (натягнутій мотузці. – Ред.) на висоті. Так, хлопці здолали 35-метрову відстань між двома 26-поверховими будинками.

«Не страшно. Складно боятися одних і тих самих речей сто разів поспіль. Перші десять разів страшно, а потім просто добре. Сьогодні вітер дуже слабкий, зовсім не заважав. Все чудово, все сприяє хайлайну», – поділився емоціями один зі спортсменів Костянтин Карноза.

Минулого року ці ж хлопці встановили перший в Україні рекорд з хайлайну. Тоді вони підкорили висоту в 77 метрів, цього року – 88 метрів. Захід пройшов під гаслом «Пишаймося Дніпром разом!».

«В жодному місті такого рекорду встановлено не було. Можливо, це буде початком нової номінації. Наразі це єдина команда в Україні, яка встановила рекорд у категорії «Найвищий хайлайн». Є світовий рекорд, він вражає. Я сподіваюся, що ми будемо рухатися в цьому ж напрямі. Світовий рекорд був встановлений на висоті 5700 метрів між скелями. Довжина стропи – понад один кілометр», – зазначила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Екстремали зізнаються, що хайлайн як вид спорту не дуже розвинутий в Україні. Тому такими рекордами вони хочуть привернуту увагу до цієї дисципліни й показати, що це насправді безпечно, незважаючи на висоту.

«На жаль, цей вид спорту в нас тільки починає розвиватися. Люди не розуміють, що це спорт, а не циркова розвага. Але поступово на різних фестивалях з’являються стропи. З’являється більше спортсменів, які пропагують слеклайн - ходіння по стропі - в парках, на майданчиках. Ми сподіваємося, що наступного року нам вдасться встановити ще один рекорд на нових будівлях», – зазначив рекордсмен з хайлайну в Україні Станіслав Панюта.

Крім ходіння по стропі, під час встановлення рекорду демонструвалися також показові стрибки з даху будівлі на мотузці. Загалом захід зібрав близько 20 спортсменів. Багато містян зупинялося біля будинків, щоб подивитись на видовищну подію.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...