App Store Google Play

Відомий айтівець Дубілет долучився до збору коштів для дитячої лікарні

28.04.2017 08:30
Відомий айтівець Дубілет долучився до збору коштів для дитячої лікарні

Дніпряни зібрали кошти на сучасне обладнання для дитячої лікарні №5. До благодійної акції долучився топ-блогер, відомий діяч IT-сфери та радник голови ДніпроОДА Дмитро Дубілет. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Дуже приємно, коли люди не шкодують власні час, гроші на благодійні проекти. На жаль, держава не завжди здатна підтримувати ініціативи такого характеру, тому благодійні акції волонтерів мають велике значення для надання допомоги тим, хто її дійсно потребує», - зауважив Дмитро Дубілет.

Він також поділився планами щодо зустрічі зі старшокласниками області, яка має відбутися в травні у рамках проекту ДніпроОДА «Клуб молодого лідера».

«Будемо спілкуватися щодо підприємництва. Спробую «розігріти» в дітях зацікавленість до теми ведення власного бізнесу. Вважаю, що більше підприємців у державі, то вона заможніша», - сказав Дмитро Дубілет.

Під час благодійної зустрічі, що пройшла у форматі неформального чаювання, люди здебільшого цікавилися питаннями розвитку IT-сфери в Україні. Йшлося, зокрема, про впровадження системи електронного урядування, або ж iGov. 

Вітчизняні айтівці готові працювати над створенням сприятливого середовища для споживачів державних послуг, запевнив співрозмовників Дмитро Дубілет. І найкращим «рецептом» він вважає відхід від застарілих стандартів. Купа паперових довідок та стояння в чергах – безумовний архаїзм, переконаний фахівець.

Організаторами акції виступили біржа благодійності «ДоброДій» та благодійний фонд «Кіддо». 

«Такі зустрічі надихають нас залишатися в Україні і працювати на її благо. Адже у Дмитра Дубілета були всі передумови залишитися за кордоном, де він працював на «Мастеркард». Але він повернулся. Вже хоча б для такої мотивації людей потрібні подібні зустрічі», - зауважила керівник біржі благодійності «ДоброДій» Влада Миколюк.

Акція зібрала близько 13 тисяч гривень – вони підуть на придбання нейросонографу для маленьких пацієнтів Дніпровської лікарні №5. 

Нагадаємо, нещодавно волонтери вже проводили схоже благодійне чаювання - тоді серед гостей був радник голови ДніпроОДА Юрій Голик.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...