App Store Google Play

Відомий блогер Віктор Пузанов розказав молоді, як залучити людей на сторінку в соціальній мережі

28.04.2017 16:40
Відомий блогер Віктор Пузанов розказав молоді, як залучити людей на сторінку в соціальній мережі

У ДніпроОДА радник очільника області та популярний блогер Віктор Пузанов розказав, як писати цікаві пости в соціальних мережах. Секретами успіху ділився з молоддю Дніпропетровщини.

Перед молоддю Віктор Пузанов виступав удруге. Цього разу його слухачі – студенти та блогери-початківці.

«Я – логіст. І завжди хвилююся, коли виступаю не на тему логістики. Але коли кажу перші слова, хвилювання зникає», – зізнається Віктор Пузанов.

Радник голови ДніпроОДА розказав, як стати успішним блогером, не будучи професійним письменником. Наголосив: аби правильно донести меседж в соціальних мережах, варто дотримуватися певних правил.

«Є два варіанти. Перший – впливати на емоції, бо коли ти починаєш закликати до розуму, то, мабуть, тебе ніхто не почує. Другий спосіб – маніпулятивний. Ним користуються політтехнологи», – підкреслив блогер.

Віктор Пузанов зізнається, блогерство для нього – не спосіб заробітку і не хобі, а порив душі. У мережі Фейсбук його пости вперше з’явилися у 2014-му. За цей час на його сторінку підписалися майже 30 тисяч українців. Каже, пише про те, що бачить і відчуває.

«Я жив біля білоруського кордону і все чекав, що російські танки ось-ось вторгнуться в Україну. Почав ділитися думками на Фейсбуці. Тоді на мене підписалися перші 10 тисяч читачів, навіть з’явився хештег «про оптимістичне», – згадує Віктор Пузанов.

Послухати досвідченого блогера приїхав киянин Юрій Богданов.

«Я теж пробую себе у блогерстві. Але Віктор популярніший за мене. Тому є сенс перейняти досвід, – каже Юрій Богданов. – Є люди, які генерують потоки маячні про зраду чи перемогу. Віктор завжди пише по суті, доносить важливу інформацію, мотивує діяти або не робити безглуздих речей».

«Клуб молодого лідера» – спільний проект команди Валентина Резніченка та Ради Європи. Щомісяця старшокласники області приходять до ДніпроОДА на зустріч із цікавими людьми. Учні вже спілкувалися із відомими бізнесменами та ІТ-шниками.

«Виникла ідея провести клуб ще й для дорослих. Ми умовно його назвали «Клубом для прогресивних». Подивимося, як піде цей формат», – зазначила радник голови ДніпроОДА Ольга Горб.

За підсумками зустрічей створюють відеоуроки. Перший – уже на сайті ДніпроОДА.

За кілька тижнів секретами успіху ділитиметься спеціаліст із впровадження електронних послуг, радник голови ДніпроОДА Дмитро Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...