App Store Google Play

В Україні створять Єдиний реєстр призовників: усі чоловіки повинні добровільно надати інформацію про себе

28.04.2017 14:20
В Україні створять Єдиний реєстр призовників: усі чоловіки повинні добровільно надати інформацію про себе

За новим законом в Україні створять Єдиний реєстр призовників. Усі чоловіки віком від 18 до 60-ти років зобов’язані прийти у місцеві військкомати та перевірити особисті дані, аби вони вірно були внесені до реєстру. Про це сьогодні, 28 квітня, повідомив на прес-конференції військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко інформує Дніпроград.

«20 квітня набув чинності закон про Єдиний державний реєстр військовозобов’язаних. До 2020  року буде проводитися робота зі створення бази даних. Цей реєстр повинен буде включити всіх військовозобов’язаних віком від 18 до 60-ти років. Районні військові комісаріати на чолі з обласними з середини травня цього року вже почнуть роботу», - говорить Олег Біліченко.

За його словами, реєстр дозволить мати реальну інформацію про те, скільки в країні чоловіків, придатних для військової служби. Також перевірка інформації на місцях дозволить колишнім військовослужбовцям отримати усі довідки для оформлення пенсії, або ж просто у разі необхідності.

Чоловіків будуть сповіщати повістками. Їх також приноситумуть і на місце роботи особи.

Кожен громадянин має свідомо звернутися до комісаріатів та уточнити свої ініціали, місце проживання. Додатково буде проведений медичний огляд.

У разі неявки особі загрожує штраф. До того ж, без включення до списку реєстру вона не зможе виїхати за кордон, або ж легально влаштуватися на роботу.

«Це все робиться виключно для уточнення даних. Жодних інших цілей ніхто не переслідує. Тому прийти до комісаріатів повинні навіть ті особи, які за станом здоров'я не придатні для військової служби. Кожному у повістці буде вказаний термін, призначено час», - запевняє військовий комісар Дніпропетровського військового комісаріату, полковник Олег Біліченко.

Зазначимо, молодші лейтенанти віком до 43-х років, які мають вищу освіту, призиваються до служби у ЗБУ терміном на 1,5 року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...