App Store Google Play

ПриватБанк "переїхав" до столиці разом із грошима Дніпра

28.04.2017 20:30
ПриватБанк "переїхав" до столиці разом із грошима Дніпра

Бюджет Дніпра може серйозно постраждати через зміну юридичної адреси "ПриватБанку". Так вважає економічний експерт Михайло Крапивко.

За словами фахівця, "ПриватБанк", як підприємство, платив і надалі платитиме загальнодержавні податки до держбюджету. А от податок на доходи фізичних осіб підлягає подальшому розщепленню.

"Якщо "ПриватБанк" як суб'єкт господарювання буде нараховувати і виплачувати зарплату по місцях дислокації, тоді податки будуть зараховуватися в той бюджет, де відбувається нарахування зарплати. Але, як правило, великі консолідовані платники обирають іншу політику: нарахування і виплата йде з центрального офісу. Якщо "ПриватБанк" так вчинить, тоді весь податок буде нарахований тій території, де розміщується центральний орган, отже, до Києва", - говорить Крапивко.

Раніше Дніпро отримував 60% від цього податку. Однак для Києва - інше правило. Бюджетний кодекс говорить, що столиця отримує 100% цього податку.

"Тому я вважаю, що бюджет Дніпра в річному обчисленні втратить мільярди податку на доходи фізичних осіб. Це досить суттєво", - розповів Крапивко на прес-конференції в ІА " Мост-Днепр" .

Раніше повідомлялося, що "ПриватБанк" змінив юридичну адресу з вул. Набережна Перемоги, 50 в Дніпрі на вул. Грушевського, 1Д в Києві.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...