App Store Google Play

Дніпрянки вмітимуть дати відсіч нападнику

28.04.2017 12:00
Дніпрянки вмітимуть дати відсіч нападнику

Одинадцять дніпрянок завершили тримісячні курси самозахисту. Як повідомила радник голови ДніпроОДА Ірина Грицай, на безкоштовних заняттях жінок навчили не лише фізичним, а й психологічним прийомам самооборони.

«Ми прагнули, щоб жінки навчилися протистояти гендерному насиллю – як фізичному, так і психологічному. Щоб вміли захистити себе, «підтягнули» фізичну форму, знайшли однодумців», – розповіла Ірина Грицай.

Курси самозахисту для жінок стартували у Дніпрі в січні цього року. Їх організувала громадська організація «Гендерний клуб Дніпро» спільно з Національною патрульною поліцією та Державним університетом внутрішніх справ.

«Щодоби за допомогою до поліції звертаються 49 жінок. І це лише статистика Дніпра. Насправді ж, постраждалих від гендерного насилля втричі більше. Звідси й ідея організувати курси самозахисту. Плануємо продовжувати цю ініціативу надалі», – сказала координаторка проекту ГО «Гендерний клуб Дніпро» Ольга Полякова.

Серед жінок, які вже завершили навчання, – дніпрянка Марина Давидова.

«Був неприємний епізод у житті, коли треба було відбитися від ґвалтівника. Мені це вдалося, але я зрозуміла, що буде не зайвим навчитися прийомам самозахисту. Тепер усе вмію, але сподіваюся, що отриманні знання все ж не доведеться застосовувати на практиці», – поділилася вона.

На думку тренера, інспектора патрульної поліції Ганни Карпеченкової, жінки отримали всю необхідну базу з прийомів самозахисту, і зможуть не лише постояти за себе, але й допомогти іншим.


«Дівчата прийшли замкнені, боялися спілкуватися одна з одною. Зараз вони відкриті та у гарній формі – психологічній, фізичній», – зауважила вона.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...