App Store Google Play

Дніпровських студентів вчили отримувати гранти

28.04.2017 15:40
Дніпровських студентів вчили отримувати гранти

Зо два десятки громадських діячів, переважно - студентів, що представляють більшість вузів Дніпра, взяли участь у тренінгу «Ефективний соціальний проект: як організувати процес розробки проекту в команді», організованому Центром підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск», повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційну сторінку Центру. Більшість учасників тренінгу - волонтери, студентські активісти, які тільки стоять на порозі створення громадських організацій.

«Я дуже сподіваюся, що на нашому тренінгу ви отримаєте необхідні знання, зрозумієте, що таке громадська організація, і більшість з вас зв'яже своє майбутнє з «третім сектором». Ми дуже на це розраховуємо», - зазначила у вітальному слові директор Центру «Тамариск» Тетяна Карельська.

Протягом двох днів молодих людей навчали втілювати свої ідеї в конкретні проекти і знаходити на них фінансування в міжнародних фондах.

«В Україні величезні можливості залучати кошти на проекти, що стосуються громадського та соціального розвитку. У тому числі - на молодіжні проекти. Але далеко не всі з тих, хто має прекрасні ідеї, знають, як це робити і володіють необхідним інструментарієм», - підкреслила провідний тренер Центру «Тамариск» Наталія Стаднічук.

Учасники заходу дізналися, що лежить в основі проектів, які закономірності при їх розробці, і взагалі - як правильно, крок за кроком, їх розробляти. Молоді громадські працівники навчилися правильно визначати завдання, ставити цілі і знаходити шляхи їх досягнення. Ознайомилися з особливостями подачі заявок на отримання грантів. Дізналися про нюанси роботи з кожним з провідних міжнародних фінансових донорів, що працюють в Україні.

З самого початку заходу його учасники розділилися на групи, так як подібна діяльність завжди командна, навіть на етапі розробки проекту. По завершенню тренінгу студенти перетворювали наявні у них ідеї в конкретні проекти.

Захід проводився за фінансової підтримки Фонду імені Ч.С. Мотта.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...