App Store Google Play

ДніпрОДА разом з університетом внутрішніх справ працюватиме над проблемами переселенців

28.04.2017 08:00
ДніпрОДА разом з університетом внутрішніх справ працюватиме над проблемами переселенців

Обласна влада буде вирішувати проблеми переселенців та гендерної рівності в тісному співробітництві з Дніпропетровським держуніверситетом внутрішніх справ. Вчора, 27 квітня, голова ДніпроОДА Валентин Резніченко та ректор університету Віталій Глуховеря підписали Меморандум про співпрацю та взаємодію. Про це  повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

«Інтеграція переселенців у нормальне мирне життя залишається серед пріоритетів нашої команди. Що ж до вирішення питань гендерної рівності – тут Дніпропетровську область без перебільшення можна назвати одним з лідерів України. Сподіваємося, що у співпраці з університетом зможемо зробити ще багато корисного. Насамперед, чекаємо від ваших науковців ґрунтовних пропозицій щодо змін, які потрібно внести до законодавства, профільних програм», - сказав Валентин Резніченко.

Співпраця обласної влади та університету стосується також спільних заходів – зустрічей, науково-практичних конференцій – із залученням студентства та за участі міжнародних організацій, зокрема, Фонду народонаселення ООН та ЮНІСЕФ.

На базі Держуніверситету внутрішніх справ вже півтора місяця працює перша в Україні навчально-наукова лабораторія з вивчення статусу внутрішньо переміщених осіб та гендерної проблематики.

Крім того, створений гендерно-консультативний центр, який надає безкоштовні юридичні та психологічні консультації постраждалим від гендерного насильства. На «гарячій лінії» працюють найкращі науковці та педагоги університету, а також студенти старших курсів.

Наразі у Національній поліції працює 22,7% жінок. Кріім того, при наявних 325-ти місцях конкурс для вступу до вишу складає близько 800 кандидатів, при цьому 40% з них – дівчата. 

Ректор поінформував, що на нещодавній колегії МВС України ставилося питання прирівнювання злочинів, скоєних по відношенню до жінок, до категорії тяжких. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...