App Store Google Play

У Дніпрі в рамках програми «Культурна столиця» відбувся ювілейний ХХ фестиваль «КаВуН»

27.04.2017 17:20
У Дніпрі в рамках програми «Культурна столиця» відбувся ювілейний ХХ фестиваль «КаВуН»

У середу, 26 квітня, у Дніпрі відбулося відкриття ювілейного ХХ сезону «КаВуН-2017». Традиційно чемпіонат розпочинається фестивалем. Загалом на чемпіонат зареєструвалося 35 команд зі всієї України, зокрема з Дніпра, Полтави, Запоріжжя, Маріуполя та інших міст. Цього року захід відбувається в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця».

«Чемпіонат «КаВуН» уже 20 років є символом молодіжного гумористичного руху Дніпра. Це одна з невід'ємних частин студентського життя та приклад того, як за допомогою творчої гри можна стати справжньою знаменитістю. Впевнений, що цей сезон буде цікавим, бо, крім уже відомих команд, глядачі побачать нові обличчя. Завдяки тому, що цього року «КаВуН» проходить у рамках програми міського голови, переможці фестивалю отримають грошовий приз, а чемпіони – повністю оплачену путівку на «Лігу сміху», – розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов.

Оцінювали гумор учасників 8 членів журі. Це і знані метри цього жанру, й відомі телевізійні ведучі та спортсмени. Зірковим членом суддівського корпусу цього року є фронтмен відомої дніпровської команди «Крупа» Ілля Луценко.

«Мені дуже приємно сьогодні відігравати таку почесну роль у журі. Колись я й сам починав із того, що грав у «КаВуНі», і вже тоді мені було цікаво спробувати себе у цій ролі, виставляти оцінки командам, висловлювати свою авторитетну думку. Для мене головне, щоб було смішно – це основне правило гумору», – поділився враженнями Ілля Луценко.

«Особисто я беру участь у «КаВуНі» вже вп'яте, але зараз у нас оновлений склад команди. Звісно, хочеться забрати головний приз фестивалю, але насамперед для нас важливо показати свої жарти, виступити перед публікою», – розповів учасник фестивалю, капітан команди «Уруру» (Дніпровський національний університет ім. О. Гончара) Артем Півторацький.

За головний приз фестивалю – 10 тис. грн – боролися 15 команд. Дістався він команді «Рибка», яка представляє Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет.

Голова організаційного комітету чемпіонату Євген Поляруш зазначив, що тепер на команди чекають ігри чемпіонату – 1/8, 1/4 та фінал, який відбудеться взимку. Чемпіони сезону отримають головний приз – путівку на телевізійну версію «Ліги сміху» в Одесі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...