App Store Google Play

У Дніпрі пройшов круглий стіл "Дніпро - місто, що зупинило "руську весну"

27.04.2017 17:00
У Дніпрі пройшов круглий стіл "Дніпро - місто, що зупинило "руську весну"

Сьогодні, 27 квітня, у приміщенні Центральної бібліотеки міста відбувся круглий стіл на тему "Дніпро - місто, що зупинило руську весну". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Дніпро став тим містом, де зупинилася війна, форпостом оборони. Саме у Дніпрі найбільша кількість волонтерів, хлопців, які пішли воювати в зону АТО, Дніпро першим приймає поранених бійців та веде щоденну боротьбу за життя і цілісність Україні.  Дніпро - непохитна стіна між війною та миром", - наголосив капелан полку Дніпро-1 Дмитро Поворотний.

Активісти, представники громадських організацій, волонтери та небайдужі громадяни прийшли обговорити нагальні питання та способи пробудження національної свідомості. Так, заступник директора департаменту гуманітарної політики Одарка Біла наголосила, що молодь є невід'ємною та основною частиною національно-свідомою складової суспільства.

"Національно свідома, патріотично налаштована молодь – це надія України та запорука її достойного майбутнього. Ідею єдиної та незалежної країни ми маємо нести крізь свої думки, справи та будь-які починання", - зазначила Одарка Біла.

Відома волонтера Наталя Хазан розповіла наскільки важливо своєчасно сконсолідуватися та об'єднатися заради спільної перемоги.

"Ближче до Києва чи до Львова люди не відчувають так гостро війну, як відчуваємо її ми. В нас дуже багато волонтерів, які жертвують власним здоров'ям, сім'єю, роботою, тобто всим, аби хоч якось допомогти військовим. І ніхто не міг подумати, що Дніпро зупинить розповсюдження зарази по всій країні. Проте саме зараз нам треба підтягнути ще більші сили, аби дати копняка "руському міру"", - наголосила Хазан.

Під час заходу усі присутні могли задати питання спікерам, обговорити будь-які теми та просто поспілкуватися. 

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...