App Store Google Play

У Дніпрі громадські організації можуть отримати фінансову підтримку від міської ради

27.04.2017 11:40
У Дніпрі громадські організації можуть отримати фінансову підтримку від міської ради

У Дніпрі стартував прийом заявок для участі в конкурсі щодо фінансової підтримки громадських об`єднань. Про це під час прес-конференції повідомив директор департаменту з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровської міської ради Артем Нідєлько та заступник директора – начальник управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання  департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Одарка Біла, передає Дніпроград з місця подій.

За словами Артема Нідєлька, метою програми є забезпечення відкритості і прозорості у діяльності міської ради та встановити партнерські відносини між владою і інститутами громадянського суспільства.

"Ми хочемо формування позитивного сприйняття міста Дніпра, поширення позитивних знань про Дніпро серед місцевих жителів, жителів Дніпропетровської області, в Україні та в світі. Для належної реалізації своїх проектів громадські і молодіжні об’єднання потребують консультаційної та насамперед матеріальної підтримки. Взаємодія громадських організацій з міською владою є найважливішою передумовою для соціального партнерства на місцевому рівні, залучення мешканців до розв’язання важливих соціально-економічних проблем, зокрема, проблем житлово-комунального господарства, захисту прав та свобод певних груп громадян, вирішення екологічних питань тощо", - зазначив Нідєлька.

Відповідно до програми будь-яка громадська організація може запропонувати проект, який спрямований на вирішення актуальних і найбільш значущих проблем міста та не перевищуватиме кошторис у 450 тис. грн.

"На підтримку ініціатив громадських організацій цьогоріч з бюджетних коштів виділено 1,5 млн. грн. За два тижні прийому заявок активісти подали близько 40 проектів. Ми чекаємо пропозиції на будь-яку тематику, проте дуже не вистачає саме молодіжних проектів з інноваційними ідеями", - розповіла Одарка Біла.

Збір заявок триматиме до 15 травня, після чого буде проводитись конкурсний відбір громадських організацій на отримання фінансової підтримки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...