App Store Google Play

Письменник Ян Валетов презентував свої книги у ДніпроОДА

27.04.2017 20:30
Письменник Ян Валетов презентував свої книги у ДніпроОДА

У ДніпроОДА пройшла творча зустріч із письменником-фантастом Яном Валетовим. Він презентував два авторських цикла – «Нічия земля» та «Проклятий».

«ДніпроОДА знову відчинила двері для творчої зустрічі. Цього разу запросили відомого в Україні та за її межами письменника Яна Валетова. Традиція проведення таких заходів, яку ми започаткували торік, продовжується у 2017-му. Люди приходять до держустанови не лише вирішувати проблеми, а відпочити, почути щось цікаве  та нове», - сказав Валентин Резніченко.

Роман «Нічия земля» - своєрідний роман-попередження, який поєднав політичні, фантастичні та шпигунські елементи. Книга «Проклятий»  написана у жанрі трилеру та розповідає про історію виникнення християнства.

«Презентація цих книг вже пройшла у Києві. Дуже незвичне місце проведення у Дніпрі. Я вперше буду виступати у держустанові. Трохи встиг поспілкуватися із людьми. Думаю, вечір буде душевний», - поділився перед початком зустрічі Ян Валетов.

Зустріч переросла у справжню дискусію. Глядачі ставили питання письменнику, ділилися своїми думками та обговорювали різні теми, в тому числі політичні.

«Я особисто знаю Яна Валетова. Він цікава людина. Мені подобаються його тексти на історичну тему, бо сам цікавлюся історією. Класна ідея проведення таких зустрічей», - сказав гість вечора Максим.

У ДніпроОДА вже виступали блогери, письменники, актори та гумористичні колективи. Команда Валентина Резніченка збирається продовжувати цю традицію і вже готує нові цікаві творчі зустрічі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...