App Store Google Play

«Головний секрет успіху – бути собою», - блогер Віктор Пузанов дав поради школярам

27.04.2017 08:30
«Головний секрет успіху – бути собою», - блогер Віктор Пузанов дав поради школярам

Радник очільника області та успішний блогер Віктор Пузанов поділився секретами успіху зі школярами. Проект команди Валентина Резніченка та Ради Європи «Клуб молодого лідера» зібрав близько 300 старшокласників з різних куточків Дніпропетровщини. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Віктор Пузанов – один із найкращих логістів країни, за сумісництвом – радник голови ДніпроОДА та відомий блогер. Вперше виступає перед повним залом дітей. 

«Дуже боюся виступати перед дітьми. Я читаю тренінги для 200-300 дорослих людей - і це не страшно. А діти дуже критичні, вони відчувають будь-яку фальш. Тому мене просто трусить», - зізнався Віктор Пузанов перед початком зустрічі.

Головна тема зустрічі - блогерство. За словами Віктора Пузанова, ділитися думками на фейсбуці почав у 2014 році. Одразу на його сторінку почали підписуватися сотні людей. Нині їх вже майже 30 тисяч. 

«Для мене блогерство - не робота…Мій секрет в тому, що я не говорю про банальні речі. Живу як живу, і абсолютно щиро пишу про те, про що хочеться написати зараз, - поділився Віктор Пузанов. – Головна порада для молоді – бути собою».

Уважно слухає поради одинадцятикласниця з Павлограду Марія Сенчина. 

«Я на такій зустрічі вперше. Була дуже рада, коли мені запропонували сюди приїхати. Для мене такі люди – приклад. Вважаю, що їх поради корисні», - поділилася Марія Сенчина. 

«Клуб молодого лідера» - спільний проект команди Валентина Резніченка та Ради Європи. Щомісяця школярів області запрошують до ДніпроОДА на зустріч із цікавими та успішними людьми. Діти вже поспілкувалися із провідними бізнесменами та ІТ-шниками. За підсумками зустрічей створюють відеоуроки. Перший – вже на сайті ДніпроОДА.

«Ми передаємо школам відеоуроки. І 65 тисяч дітей області зможуть подивитися наш проект», - розповіла радник голови ДніпроОДА Ольга Горб. 

Наступним своїми секретами успіху зі школярами поділиться спеціаліст із впровадження електронних послуг Дмитро Дубілет.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...